Ahoj, my sme Drobci z nového Večerníčka RTVS

Články

Ahoj, my sme Drobci z nového Večerníčka RTVS

01. 12. 2016 15:22

Ahoj, kamaráti! Dovoľte, aby sme sa vám predstavili. Voláme sa Ben a Tom a všetci nás poznajú ako Drobcov. Teda, niekto nás zvykne volať aj nezbedník Ben a mudrlant Tom, no my sme pritom fakt veľmi dobrí chalani! Inak by sme sa predsa nemohli stať hrdinami nového večerníčkového seriálu, no nie?

Úplne po prvýkrát nás budete môcť vidieť v telke už na Štedrý deň o 18:30 na Dvojke, bude to naša veľká televízna premiéra. Potom máme pre vás pripravených ešte 6 ďalších super príbehov a v telke budeme až do konca roka 2016.


To sme my - Ben a Tom.

Každý večer budeme spoločne lúštiť rôzne záhady, zažijeme kopec srandy na výlete, zahráme si naozajstné divadlo, budeme piecť tortu, pretekať sa a vyvádzať s kamošmi na ihrisku. A čo je úúúúplne najlepšie? Naše veselé príbehy si budú môcť užiť aj naši nevidiaci a nepočujúci kamaráti , keďže všetky diely budú v telke so skrytými titulkami a tiež s hlasovým komentovaním!

Našou mamou je šikovná Vanda Raýmanová, ktorá nás vymyslela. Sama by to však určite nezvládla a preto jej s réžiou pomáhal Michal Struss, s výtvarnou stránkou Ivana Šebestová a animáciu mal na starosti kopec ďalších šikovných ľudí.

A najväčšmi sa tešíme z toho, že naším rozprávkovým hlasom bude slávna herečka Peťa Polnišová a musíme povedať, že sami by sme si neboli lepšie vybrali :-).

Ešte predtým, než sme sa dostali do telky, stihli sme precestovať skoro celučičký svet . Boli sme na festivale v Gruzínsku - tam sme vyhrali krásnu cenu za najlepší seriál, na Cypre, v Bukurešti a dokonca aj v Amsterdame (to je veľké mesto v Holandsku) a za veľkým oceánom v Chicagu.

Takto sme spolu riešili jednu napínavú záhadu.

A aby sme nezabudli, neboli by sme na svete bez pomoci RTVS a šikovných ľudí zo spoločnosti objectif a štúdia plaftik . Tak teda nezabudnite kamaráti, naše napínavé dobrodružstvá sa začínajú už počas týchto Vianoc na Dvojke . Tešíme sa na vás :-).

Všetko sa o nás dočítate aj na našom novom Facebooku.

Živé vysielanie
??:??

Televízia