Folklórna šou Zem spieva pokračuje druhou časťou

Články

Folklórna šou Zem spieva pokračuje druhou časťou

09. 01. 2018 12:38

Šou Zem spieva pokračuje už túto sobotu, 20. januára o 20:30 druhou časťou. Na obrazovky Jednotky príde opäť slovenský folklór, tradície, ale najmä skvelá nálada, akú vedia vytvoriť len tí, ktorí folklór milujú naozaj celým srdcom.

V pokračovaní veľkolepej šou sa v úlohe moderátorov opäť stretneme s hviezdnym triom S Hudbou Vesmírnou, na stoličky porotcov zasadnú osvedčení odborníci Samo Smetana, Barbora Morongová, Lenka Šútorová Konečná, Alžbeta Lukáčová a Vlado Michalko a v úlohe lokalpatriotov sa objavia mnohé známe slovenské tváre. V druhej časti sa môžete tešiť na Marcela Merčiaka, Mareka Ťapáka a Kristínu Farkašovú. V ďalších častiach sa môžete tešiť napríklad aj na Janu Kirschner, Katku Knechtovú, Mateja Tótha, Štefana Šteca, Ondreja Kandráča, Máriu Kraľovičovú, Mariannu Ďurianovú, Andreja Bičana a ďalších.

DSC_8763.jpg

Aj v pokračovaní šou sa ukázalo, že Slovensko má ešte nemalé zásoby talentov venujúcich sa folklóru, účasť na oboch kastingoch (v Martine a Starej Ľubovni) obhájila počty z prvej série a prítomných bolo cca 2 000 adeptov.

V tejto sérii sa môžete tešiť na skvelé súbory aj jednotlivcov, ktorí sa nám hojne hlásili aj zo zahraničia. Ide nielen o zahraničných Slovákov, ktorí sa venujú nášmu folklóru v Srbsku, Rumunsku, Anglicku, Maďarsku, ale obrovským prekvapením bude napríklad aj súbor z Japonska, ktorý združuje Japoncov, milovníkov slovenského folklóru.

ZS_twitter_1500x1500.jpg

Ak máte fotografie z kastingov, alebo sa chcet pochváliť, akých máte doma folkloristov, či nám chcete ukázať ako sledujete Zem spieva u vás doma, neváhajte poslať fotku našim moderátorom do správy na Instagrame Zem spieva a možno práve tá vaša bude aj uverejnená na našom profile.

Všetky informácie o šou nájdete aj na našej facebookovej fanpage: Zem spieva

Všetko o našich porotcoch TU

Stiahnite si zvučku šou Zem spieva TU

Živé vysielanie
??:??

Televízia