Aplikácie RTVS

Nájdete nás aj vo svojom mobile alebo tablete.

Mobilná aplikácia RTVS

Mobilná aplikácia RTVS

Mobilná aplikácia RTVS

RTVS spúšťa novú mobilnú aplikáciu, ktorá ponúka ešte lepší zážitok pre našich priaznivcov.

Rozšírením funkcií môžete v reálnom čase sledovať i počúvať všetky televízne a rozhlasové stanice RTVS, vybrať si z bohatej ponuky podcastov alebo využiť archív s pestrou televíznou a rozhlasovou programovou ponukou.

Všetko vo funkčnom a modernom dizajne priamo vo vašom mobile či tablete. Stiahnite si aplikáciu RTVS už dnes a objavte ďalšie možnosti televízie a rozhlasu.

Podporované: iOS 7.1 a novší (iPhone, iPad, iPod Touch) alebo Android 5.1 a novší.

mobilná aplikácia RTVS

Funkcie pre Váš užívateľský komfort

Užívatelia inštaláciou získajú rýchly a jednoduchý prístup k live vysielaniu a digitálnemu obsahu bez poplatkov. Intuitívne ovládanie aplikácie zjednodušuje užívateľom prístup do každej položky len na pár klikov.

Aplikácia umožní jednoduché prepínanie medzi televíznymi kanálmi a rozhlasovými stanicami s nastaviteľným playlistom obľúbených relácií a podcastov. Zároveň prináša interaktivitu v podobe možnosti odložiť si sledovanú či počúvanú položku na neskôr.

Jednoduché používanie

Základom aplikácie je funkčné menu. Po stiahnutí aplikácie získate niekoľko možností sledovania programov a relácií.

Samotné prezeranie ponuky prebieha jednoduchým potiahnutím prsta po displeji. Úvdoné menu tiež umožňuje výber relácií podľa žánrov na jeden klik.

Rýchly prístup

Vďaka intuitívnemu vyhľadávaniu sa dostanete k obľúbenej relácii ešte jednoduchšie. Stačí kliknúť na ikonu lupy a vpísať hľadaný názov relácie.

Samotné vyhľadávanie uľahčuje automatické dopĺňanie, vďaka čomu nie je nutné vypisovať do vyhľadávacieho poľa celý názov. Sledovanie relácie následne spustíte jedným klikom.

Obľúbené

Prostredníctvom položky Obľúbené si totiž môžete vytvárať svoje vlastné zoznamy. Jednoduchým kliknutím na ikonu srdca si pridáte do zoznamu svoj vybraný program RTVS, ktorý následne nájdete v sekcii Profil, po kliknutí na Obľúbené.

Rovnakým spôsobom postupujete aj pri odloženom sledovaní.

A je toho oveľa viac. Pokiaľ ešte nemáte mobilnú aplikáciu RTVS, stiahnite si ju už dnes a sledujte, resp. počúvajte naše relácie kedykoľvek a kdekoľvek priamo vo vašom mobile či tablete.