Aplikácie

Nájdete nás aj vo svojom mobile alebo tablete.

Ďalšie aplikácie

mobilná aplikácia Správy RTVS

Správy RTVS

logo Správy RTVS

Správy RTVS

Najdôležitejšie aktuálne udalosti z domova, zo sveta a ekonomiky, ale aj regionálne a športové spravodajstvo už aj vo vašom mobile či tablete. Stiahnite si aplikáciu portálu Správy RTVS a získajte prístup k prehľadným a chronologicky usporiadaným informáciám. Bonusom je prístup k príspevkom od redaktorov spravodajských tímov RTVS.

Podporované: iOS 7.1 a novší (iPhone, iPad, iPod Touch) alebo Android 4.0 a novší.


mobilná aplikácia Zelená vlna

Zelená vlna

logo Zelená vlna

Zelená vlna

Profesionálne dopravné spravodajstvo RTVS zo slovenských ciest a diaľnic priamo do vášho mobilu a tabletu. S aplikáciou Zelená vlna budete mať prehľad o dopravných nehodách, dopravných zápchach, kolónach, zjazdnosti či prejazdnosti ciest. Získate tiež informácie o meraniach rýchlosti, uzáveroch, rozkopávkach a rôznych obmedzeniach. Vďaka aplikácii si môžete prezerať aj dopravné kamery na slovenských cestách či jednoducho nahlásiť dopravnú udalosť jedným kliknutím. Presvedčte sa už teraz a stiahnite si našu aplikáciu, vďaka ktorej vás na cestách už nič neprekvapí.

Podporované: iOS 6.0 alebo novší (optimalizované pre iPhone 5), iPhone, iPad a iPod touch, Android 2.3.3. a vyšší, Windows 8.1 a vyšší (pre PC a tablety) a Windows phone 8.1 a vyšší pre mobilné telefóny.


mobilná aplikácia Čo ja viem

Čo ja viem

logo Čo ja viem

Čo ja viem

Prostredníctvom aplikácie "Čo ja viem" sa môžu diváci v reálnom čase zapojiť do súťaženia v rovnomennej televíznej zábavnej šou RTVS. Vďaka jedinečnému systému ovládania zažijú diváci s aplikáciou podobné pocity ako súťažiaci v štúdiu a zároveň si s nimi v reálnom čase porovnajú svoje vedomosti. Skúste si to aj vy a stiahnite si aplikáciu už dnes.

Podporované: iOS 7.1 a novší (iPhone, iPad, iPod Touch) alebo Android 4.0 a novší.

Zaujíma nás Váš názor

Ohodnoťte mobilné aplikácie alebo nám nechajte spätnú väzbu na App Store alebo Google Play. Alebo nám môžete napísať aj na emailovú adresu apps@rtvs.sk. Ďakujeme.