Tour de France 2022
Tour de France 2022

Vyriešite logické hádanky či úlohy na počkanie? Prihláste sa do novej gameshow RTVS Fenomén21

Vyriešite logické hádanky či úlohy na počkanie? Prihláste sa do novej gameshow RTVS Fenomén21

Na obrazovky Dvojky príde nová gameshow Fenomén21. RTVS hľadá šikovných ľudí, ktorí oplývajú vysokým intelektom a neboja sa o tom presvedčiť celé Slovensko. Od 10. februára sa môžu diváci, ktorí nepochybujú o tom, že im to páli viac ako ostatným, prihlásiť prostredníctvom formulára na www.rtvs.sk/fenomen21.


Bratislava, 10. február 2021

Mozog je najkomplexnejším orgánom ľudského tela a práve vďaka nemu si budú v šou Fenomén21 navzájom merať sily, vzdelávať sa a posúvať hranice svojho myslenia nielen súťažiaci v štúdiu, ale aj diváci pri televíznych obrazovkách. Dokážete vyriešiť logické úlohy a hádanky na počkanie? Je vaša pamäť, logika či priestorová orientácia tým, čo na vás mnohí obdivujú? Prichádzate často s rýchlym a efektívnym riešením náročných úloh? Do novej šou hľadáme práve vás!

Prihlasovanie je od dnešného dňa spustené

Ktokoľvek, kto cíti, že práve toto je jeho chvíľa a je presvedčený o tom, že je vhodným súťažiacim do gameshow Fenomén21 sa môže už teraz prihlásiť na webe www.rtvs.sk/fenomen21. Po niekoľkých úlohách, ktoré bude musieť zdolať, zrejme sám zistí, či je naozaj vhodným adeptom alebo adeptkou. Šou Fenomén21 sa na obrazovky dostane na jeseň, a to s 11 súťažnými kolami, 12. posledným bude veľké masterfinále. Na rozdiel od klasických súťaží, ktoré kladú dôraz na poznatky, sa Fenomén21 zameria na bystrú myseľ, talent a schopnosť nájsť originálne riešenia problémov.

estrannosť

Súťažiaci v gameshow Fenomén21 svoju nadpriemernú inteligenciu využijú na plnenie úloh a logických hádaniek z rôznych oblastí. Zadania, s ktorými sa budú musieť popasovať, budú mať grafický, slovný, fyzický či logický charakter, prípadne budú zamerané na pamäť, priestorovú orientáciu alebo laterálne myslenie. Účastníci šou tak potrápia aj svoju hudobnú, emočnú či pohybovú inteligenciu.

Nadpriemerný záujem

RTVS už v minulosti súťažnú šou Fenomén vysielala a u divákov sa stretla s veľkým úspechom. Reláciu pre RTVS vyrobí spoločnosť goodtv, režisérom bude Rado Štefanov.

Máte na to?

Ak vás láka zmerať si svoj intelekt s ďalšími nadanými Slovákmi, skúste sa zamyslieť, či poznáte správnu odpoveď napríklad na takúto otázku:

Vzťah ktorej logickej dvojice najviac nepatrí medzi ostatné?

spevák - pieseň

spisovateľ - román

maliar - obraz

sochár - socha

Viac úloh na precvičenie nájdete na www.rtvs.sk/fenomen21, kde sa nachádza aj prihlasovací formulár.

Živé vysielanie ??:??

Televízia