logo šou Najvernejší

O šou

Jurajovia a pes v šou Najvernejší

Druhá séria úspešnej šou Najvernejší

Pôvodná dokumentárna reality šou prináša autentické príbehy psičkárov a psičkárok, ich štvornohých miláčikov a situácie, ktorým čelia.

Každá epizóda je venovaná konkrétnemu problému medzi majiteľom a psom, ktorý im pomáha riešiť odborník. Psí kouč Juraj Ferko zlepší, vďaka svojim ohromujúcim metódam, fungovanie v každej ľudsko - zvieracej rodine.

Celým procesom nápravy vzťahu medzi človekom a psom sprevádza obľúbený herec a milovník psov Juraj Bača.

Okrem praktických rád a tipov na výchovu, prináša dokumentárna reality šou aj momenty, v ktorých sa psí miláčikovia ukážu ako najvzácnejšie tvory na planéte.

Šou Najvernejší vysiela RTVS na Jednotke vždy v nedeľu podvečer, keď si môže pred televízne obrazovky zasadnúť celá rodina aj so svojim zvieracím miláčikom.

Po úspešnej prvej sérii pripravujú tvorcovia druhú, do ktorej sa môžete prihlásiť aj vy. Nové časti uvidíte na jeseň.


Prečo sledovať šou Najvernejší na Jednotke

Autentickosť

Je autentická

V každom momente šou vidia diváci reálne situácie v reálnych rodinách so psami doplnené o autentickú komunikáciu medzi hercom a milovníkom psov Jurajom Bačom a koučom Jurajom Ferkom.

Zmena

Je o pozitívnej zmene

Diváci sledujú prerod z nevychovaného psa na poslušného, každá epizóda má šťastný koniec so spokojnými majiteľmi a ich psami.

Rodina

Je rodinná

Nielen pre rodinu, ktorá má doma psa, ale aj pre tú, ktorá nad zadovážením psieho miláčika rozmýšľa. Cenné rady a praktické tipy od psieho kouča Juraja Ferka využijú nielen dospelí diváci, vedia sa ich naučiť aj deti.