Úvod Novinky" Filmy a seriály"
Winnetou a Old Shatterhand jednotkami večera

Winnetou a Old Shatterhand jednotkami večera

Poklad na Striebornom jazere si pozrelo takmer štvrť milióna divákov.

Prvý zo série legendárnych dobrodružných filmov o Winnetouovi prilákal v sobotu večer k obrazovkám RTVS 244-tisíc divákov s podielom na trhu 15,6 percenta v cieľovej skupine 12+. Film Poklad na striebornom jazere sa tak stal najsledovanejším programom vo večernom vysielaní všetkých televízií.

V tajomnej jaskyni je ukrytý rozprávkový poklad, ktorý Indiáni už po stáročia chránia pred akýmkoľvek votrelcom. Chamtivý bandita Cornel so svojou bandou sa rozhodne, že sa pokladu zmocní, na scéne sa však objavia Winnetou, Old Shatterhand a skupinka ich priateľov, aby im v tom zabránili. Film Poklad na Striebornom jazere vznikol ako prvá snímka zo série veľmi úspešných adaptácií dobrodružných románov Karla Maya a stál tak pri zrode dodnes úspešného fenoménu šesťdesiatych rokov, ktorý si získava srdcia divákov aj dnes.

Na obrazovkách RTVS sa diváci počas leta môžu tešiť na kompletnú sériu príbehov s obľúbenými hrdinami Winnetouom a Old Shatterhandom každú sobotu o 20:30 na Jednotke. Už v sobotu 11. júla vysielame pokračovanie série - film Winnetou z roku 1963.

Pozrite si, aké ďalšie tituly sme si pre vás na leto prichystali.

Živé vysielanie ??:??

Televízia