Úvod Novinky Filmy a seriály
Bugár, Flašík a výborná zábava. Pumpa je späť
Bugár, Flašík a výborná zábava. Pumpa je späť

Bugár, Flašík a výborná zábava. Pumpa je späť

Po týždňovej prestávke sa opäť môžete tešiť na obľúbený komediálny seriál Pumpa.

Savana pumpa! Hláška, ktorú už pozná celý národ. Za pár mesiacov sa seriálu Pumpa podarilo získať si veľkú fanúšikovskú základňu a sme radi, že po futbalovej prestávke vám vašu obľúbenú partičku znova môžeme priniesť na obrazovky Jednotky. Tešiť sa môžete na tradičné zloženie - Dano Heriban alias taxikár Dani, Michal Kubovčík alias pumpár Miki a Tibor Vokoun ako stálica Jari.

Natankovať dobrú náladu si prídu aj zaujímaví hostia. Jedným z nich bude pilier bývalej slovenskej politickej scény Béla Bugár. Dano jeho prenikavú južanskú ľubozvučnú slovenčinu spoznal behom sekundy.


Druhým hosťom, ktorý navštívi pumpu, bude manažér, podnikateľ a politický marketér Fedor Flašík. Čo všetko prezradí? Uvidíte, keď si nás pustíte.

Fedor Flašík.jpg

Okrem toho sa naši traja protagonisti budú zaoberať aj slovenským politickým spektrom. Čo myslíte, koho by volili Jari, Dano či Miki?


Nenechajte si ujsť novú časť Pumpy v sobotu večer od 21:35 po Záhadách tela na Jednotke. Všetky predchádzajúce časti nájdete v archíve na webe RTVS. Najnovšie informácie, ako aj tie najlepšie hlášky si môžete pozrieť na oficiálnom facebookovom profile Pumpy.

Živé vysielanie ??:??

Televízia