Úvod Novinky Filmy a seriály
Pumpa: Aké tajomstvo skrýva najdrahšie predaný obraz na svete?
Pumpa: Aké tajomstvo skrýva najdrahšie predaný obraz na svete?

Pumpa: Aké tajomstvo skrýva najdrahšie predaný obraz na svete?

Tešiť sa môžete aj na nového taxikára, ktorého si zahral obľúbený slovenský herec.

Týždeň po týždni ubehol ako voda a okrem uvoľnenia Suezského prieplavu vás môže tešiť aj informácia, že máme pre vás pripravený ďalší nový diel obľúbenej Pumpy. Tentoraz vás čaká Pumpa plných prekvapení. Miki si vzal voľno a Dano ho bude zaskakovať v úlohe pumpára. Prečo? Dozviete sa v sobotu večer na Jednotke. Okrem toho na pumpu dorazí aj Danov kolega z brandže, taxikár Laci (Daniel Fischer), ktorý bude jeho pozíciou posmešne zaskočený. Ako bude fungovať ich spolupráca na pľaci?


Nebudú chýbať ani špeciálni hostia. Jedným z nich bude spevák Levente Galda, ktorý je reprezentantom slovenskej národnostnej menšiny v Maďarsku.

IMG-20210409-WA0002.jpg

Ďalšími hosťami budú znalci obrazov Nina Gažovičová a Július Barczi z aukčnej spoločnosti SOGA, ktorí prezradia zaujímavé „pikošky" zo sveta umenia.


Sledujte nový diel Pumpy v sobotu večer o 21:35 hod. na Jednotke. Po skončení nájdete celú epizódu, ako aj všetky predchádzajúce, v našom archíve na webe RTVS. Najnovšie informácie zo sveta seriálovej Pumpy nájdete na oficiálnom Facebooku. SAVANA!!!

Živé vysielanie ??:??

Televízia