MS v hokeji 2022
MS v hokeji 2022
Úvod Novinky Filmy a seriály
Úplní cudzinci: Sledujte originál filmu Známi neznámi
Úplní cudzinci: Sledujte originál filmu Známi neznámi

Úplní cudzinci: Sledujte originál filmu Známi neznámi

Komédia, ktorá sa v priebehu niekoľkých minút mení na dokonalú drámu. A čo skrývate vo svojom mobilnom telefóne vy?

Čo by sa stalo, keby sa váš mobilný telefón dostal do rúk vašim rodičom, priateľom či kolegom v práci? Mali by ste s tým problém? Mali by ste problém?

Nie nadarmo sa hovorí, že každý mobilný telefón je akýmsi paralelným vesmírom. Svetom, ktorý toho ukrýva veľmi veľa. Desiatky správ, stovky e-mailov, možno tisícky fotografií.

Báli by ste sa ukázať jeho obsah najbližším? Mobilné telefóny už dávno nepoužívame len na telefonovanie. Skrývajú množstvo tajomstiev, ktoré môže odhaliť jedna nevinná hra...

Film Úplní cudzinci, ktorí možno poznáte aj ako Známi neznámi, sa po premiére v roku 2016 stal absolútnym hitom. Snímka, ktorá sa spočiatku zdá byť komédiou, sa v priebehu pár minút zmení na poriadnu drámu.

(Ne)bezpečná hra, ktorú si užijú najmä diváci

Partia priateľov uzavrie pri večeri dohodu, že každý z prítomných vyloží na stôl svoj mobilný telefón a na akýkoľvek prichádzajúci hovor, správu či e-mail odpovie tak, aby o tom všetci vedeli. Hra má jasné pravidlá a začína naberať na obrátkach.

Úplných cudzincov režíroval Paolo Genovese, film sa dočkal uznania nielen od divákov, ale aj filmových kritikov. Tí chválili nielen zápletku a dynamiku filmu, ale aj výborné herecké výkony. Vlastnú verziu filmu natočili aj vo Francúzsku, Nemecku, Maďarsku, Grécku, dokonca v Číne či Mexiku.

Sledujte film, ktorý pobláznil celý svet. Je dokonalým zrkadlom nás všetkých, ktorí v mobiloch nosíme polovicu života. A možno aj celý, hoci úplne odlišný, ktorý žijeme v skutočnosti.

Úplní cudzinci v pondelok večer v Európskom kine o 20:30 hod. na Jednotke.

zdroj foto: youtube.com/rtvsofficial

Živé vysielanie ??:??

Televízia