MS v hokeji 2022
MS v hokeji 2022
Úvod Novinky Filmy a seriály
Prvý zradca. Skutočný príbeh muža, ktorý navždy zmenil mafiu
Prvý zradca. Skutočný príbeh muža, ktorý navždy zmenil mafiu

Prvý zradca. Skutočný príbeh muža, ktorý navždy zmenil mafiu

Sledujte strhujúcu životopisnú drámu o mužovi, ktorý dostal za mreže stovky členov skupiny Cosa Nostra.

Na Sicílii panovala v 80. rokoch 20. storočia neľútostná vojna mafiánskych klanov a kým si Tommaso Buscetta užíval pokojné dni v Brazílii, jeho dvaja synovia boli umučení nepriateľskou skupinou.

Podľa zásady, že krv nie je voda, sa zúfalý otec rozhodne smrť svojich detí pomstiť.

Prvý zradca - mafiánske filmy na Dvojke.jpg

Tommaso Buscetta urobí niečo, čo bolo až dovtedy celkom nepredstaviteľné – poruší prísahu a odhalí najtajnejšie praktiky najväčšej zločineckej skupiny Cosa Nostra.

Odhodlaný prvý zradca prehovorí a pomôže legendárnemu sudcovi Giovannimu Falconemu dostať za mreže stovky členov tejto skupiny.

Muž, ktorý zmenil dejiny

Tommaso Buscetta sa navždy zapísal do dejín ako muž, ktorý zradil mafiu a pomohol spravodlivému sudcovi. Za svoje odhodlanie však obaja muži zaplatia príliš vysokú cenu. Krátko po zatknutí prvých členov mafiánskej organizácie sa rozpúta krvavá pomsta.

Životopisná dráma Prvý zradca je sondou do sveta mocných mužov, brutálnych bojov, nečakaných zrád a najmä nikdy nekončiacej túžby po pomste.

Nezmeškajte životopisný film Prvý zradca, ktorý vysielame v rámci cyklu mafiánske filmy v štyroch podobách v Európskom kine klub.

Detailnú rekonštrukciu skutočných udalostí, ktoré navždy zmenili smerovanie talianskej mafie, môžete sledovať už v pondelok večer o 22:05 hod. na Dvojke.

FOTO: Facebook / The Traitor a RAI1

Živé vysielanie ??:??

Televízia