Tour de France 2022
Tour de France 2022
Úvod Novinky Osobnosti
Ďurianová pred veľkou premiérou: Cítim, že mám ešte čo ponúknuť
Ďurianová pred veľkou premiérou: Cítim, že mám ešte čo ponúknuť

Ďurianová pred veľkou premiérou: Cítim, že mám ešte čo ponúknuť

Počas prvého zo štvorice koncertov vystúpia Peter Lipa a The Gospel Family.

Na Dvojke 29. novembra o 20:10, na prvú adventnú nedeľu, odštartuje deviaty ročník unikátneho projektu Slovensko Advent, ktorý spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom. Hlavným poslaním je ukázať v adventnom období zaujímavé miesta na Slovensku, inšpiratívnych ľudí a projekty, ktoré pomáhajú ľuďom na Slovensku.

Počas prvého zo štvorice tohtoročných koncertov sa na vás teší modetátorka Marianna Ďurianová a jej hudobní hostia Peter Lipa a The Gospel Family. Koncert budeme vysielať naživo z Kultúrneho domu Andreja Hlinku v Ružomberku.

Pre Mariannu pôjde v nedeľu o premiéru v projekte Slovensko Advent. Moderátorka, ktorú poznáte najmä zo športového spravodajstva RTVS, sa na túto výzvu veľmi teší. „Som rada, že môžem byť súčasťou tohto pekného projektu, ktorý možno poteší diváka a zároveň pomáha. Z charitatívneho rozmeru mám veľkú radosť, lebo vždy sa rada zúčastním niečoho, čo je nápomocné," povedala nám pred nedeľou.

Viac o celom projekte Slovensko Advent 2020 tu.

Marianna sa ako profesionálka pripravuje na každu akciu a Slovensko Advent nebude výnimkou. „Ako moderátorka sa na každú akciu pripravujem zodpovedne. V nedeľu budem mať skvelých hostí - Petra Lipu, The Gospel Family - takže diváci sa majú na čo tešiť a budeme hlavne pomáhať. Verím, že na konci celého večera bude príjemný pocit," vyjadrila želanie Marianna.

S bývalou hlásateľkou, ktorá svoju televíznu kariéru začínala pred 20 rokmi ešte vo vtedajšej Slovenskej televízii, sme sa vrátili aj k zisku ocenenia OTO. Vo videu sa dozviete, či rok 2020 považuje za vrchol jej kariéry a ako vidí svoju budúcnosť.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


(foto: RTVS)

Živé vysielanie ??:??

Televízia