MS v hokeji 2022
MS v hokeji 2022
Úvod Novinky Osobnosti
Exkluzívny rozhovor s kardinálom Tomkom v nedeľu na Jednotke
Exkluzívny rozhovor s kardinálom Tomkom v nedeľu na Jednotke

Exkluzívny rozhovor s kardinálom Tomkom v nedeľu na Jednotke

RTVS odvysiela v nedeľu 12. septembra po 20.00 h na Jednotke exkluzívny rozhovor s kardinálom Jozefom Tomkom, ktorý sa v týchto dňoch zdržiava na Slovensku. 

Moderátorka RTVS Katarína Martinková sa s najstarším členom kardinálskeho kolégia bude zhovárať o tom, ako vníma aktuálne dianie vo svete i u nás, o pontifikáte pápeža Františka, a tiež o tom, v čom vidí hlavný prínos kňazského povolania a či má ešte nejakú nesplnenú túžbu.

Rozhovor s kardinálom Tomkom odvysiela v stredu 15. septembra po 8.00 h aj Rádio Slovensko.

Katarína Martinková1.jpg

Katarína Martinková sa rozprávala v exkluzívnom rozhovore s kardinálom Jozefom Tomkom.

„Bolo pre mňa veľkou cťou stretnúť sa s kardinálom Jozefom Tomkom a veľmi ma teší, že prostredníctvom televízneho a rozhlasového vysielania RTVS môžeme jeho posolstvo sprostredkovať aj divákom Jednotky a poslucháčom Rádia Slovensko. Pre mňa osobne bolo toto stretnutie nesmierne inšpirujúce a krásne."

"Kardinál Tomko je veľká osobnosť, je to človek, ktorý môže byť svojim životom veľkou inšpiráciou pre nás všetkých. Potešilo ma, že odpovedal na všetky moje otázky a počas rozhovoru prejavil úprimne vrúcny vzťah k svojej rodnej krajine,“ vyjadrila sa moderátorka Katarína Martinková.

Foto: TASR, RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia