MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022
Úvod Novinky Osobnosti
Simona Salátová sa vydala na cestu sebazdokonaľovania
Simona Salátová sa vydala na cestu sebazdokonaľovania

Simona Salátová sa vydala na cestu sebazdokonaľovania

Komička a stála hostka Silnej zostavy priznáva, že ju relácia posunula v osobnom aj profesionálnom živote. Začala aj cvičiť.

Hoci je komička a jej prácou i poslaním je zabávať ľudí, pri témach v Silnej zostave sa aj ona ponára hlbšie do každej diskutovanej problematiky, ktorú relácia rieši.

Ktoré témy v nej dodnes rezonujú a na ktorú diskusiu si spomína ako na najťažšiu? A ako sa jej pracuje s moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou. Aj to sa dozviete v rozhovore.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Silná zostava ju mení

„Silná zostava ma jednoznačne v živote posunula. Zmeny sa dejú po možno takých malých krôčikoch, ale keď uplynie nejaký čas, tak vždy má človek možnosť ich vidieť", prezradila Simona.

„V súvislosti s reláciou som sa musela zoči-voči postaviť niektorým veciam, ktoré súvisia s mojou vizážou a s mojím vizuálom a rozhodnúť sa definitívne, či to čo hovorím a to, čo vysielam, je viac ako vyzerám. A v tomto Silná zostava zohrala rozhodujúcu úlohu," priznáva Simona, ktorá sa vydala na cestu zdokonaľovania sa, a to nie len po komunikačnej stránke.

Simonino peklo

„Teraz som prišla z tréningu. Začala som cvičiť s takými elektrickými šokmi," prezradila nám v rozhovore.

Ide o cvičenie, pri ktorom robíte napríklad normálne výpady a pridajú vám k tomu elektrinu na telo. Takto vyzerá peklo," dodáva vždy optimisticky naladená stála hostka relácie Silná zostava, ktorú môžete sledovať v nových premiérových častiach každý štvrtok o 21.35 h na Jednotke po relácii Zlaté časy.

Foto: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia