Úvod Novinky Osobnosti
Till Lindemann z Rammsteinu ponúka v Bratislave mládeži neprístupnú šou
Till Lindemann z Rammsteinu ponúka v Bratislave mládeži neprístupnú šou

Till Lindemann z Rammsteinu ponúka v Bratislave mládeži neprístupnú šou

Do Trenčína šou Rammsteinu priviezlo 70 kamiónov. Tromfne ich spevák?

Spevák skupiny Rammstein Till Lindemann pripravil na jeseň pre fanúšikov niekoľko prekvapení, zverejnil nové klipy a chystá ďalší sólový album.

Sólo šesťdesiatnika

Rammstein-Insta

Ten predstaví 24. novembra na Slovensku v koncerte plnom pyrotechnických efektov.

Jeho mládeži do 18 rokov neprístupná šou sa presúva podľa PR manažérky Nory Krchňákovej z pôvodne plánovanej Incheba Expo arény do NTC arény.

Spevák, textár a metalový génius Till Lindemann, ktorý nedávno oslávil životné jubileum 60 rokov, ohlásil vydanie ďalšieho sólového albumu.

Tentokrát skutočne sólového, a to bez Petra Tägtgrena, ktorý bol na jeho predchádzajúcich dvoch albumoch výraznou hudobnou silou.

Informáciu uviedol do sveta krvavým klipom k titulnému songu Zunge. A nedávno predstavil dokonca klip, v ktorom spojil skladby Lecker, Nass a Schweiss do jedného minifilmu.

Neprivezie ho 70 kamiónov

Rammstein-poster-Insta

Lindemann má na nových projektoch viacerých spolupracovníkov.

Lecker a Nass napísal berlínsky producent Daniel Karelly, o Sweiss sa postaral producent Sky Van Hoff, ktorý sa v minulosti podieľal na piesni Ich Hasse Kinder a niekoľkých skladbách skupiny Rammstein, okrem iných Deutschland alebo Zeit.

Novinky predvedie nemecký umelec na tohtoročnom európskom turné.

Jeho súčasťou je aj Bratislava a Praha, kde predvedie špeciálne úpravy hitov, experimentálne hudobné nápady, videoprojekcie a pyrotechnické efekty.

Nebudú chýbať skladby Ich hasse Kinder, Steh' Auf, Platz Eins alebo Praise Abort.

Do Trenčína na letisko v júni tohto roku na veľkolepú šou Rammsteinu priviezlo neuveriteľných takmer 70 kamiónov. Teraz príde šou speváka Tilla Lindemanna podľa organizátorov skromnejšie:

„Šou Tilla Lindemanna pricestuje na štyroch kamiónoch a v dvoch obytných autobusoch. Jeho sprievod zahŕňa 50 ľudí, ktorí sa dokonale starajú o bezpečnosť a organizáciu koncertu. V Bratislave bude mať dve predkapely, špeciálne efekty a videoprojekciu. Nič podobné ste ešte nezažili, máte sa na čo tešiť.“

Napriek oveľa menšiemu doprovodu organizátori koncertu hovoria o ďalšej veľkolepej šou. 25 50 75 90
Zdroj: TASR

Živé vysielanie ??:??

Televízia