Úvod Novinky Pečie celé Slovensko
Šou o pečení pobláznila celý svet. Konečne prichádza aj k nám
Šou o pečení pobláznila celý svet. Konečne prichádza aj k nám

Šou o pečení pobláznila celý svet. Konečne prichádza aj k nám

Na výkony súťažiacich budú dohliadať dve sympatické, ale aj prísne porotkyne. Už čoskoro bude piecť celé Slovensko.

Slovensko bude už o niekoľko týždňov žiť najväčšou pekárskou šou, ktorá si získala státisíce divákov nielen v u našich susedov, ale aj v USA, Kanade, Austrálii či Brazílii.

Šou Bake Off, v slovenčine Pečie celé Slovensko, odštartovala svoju televíznu púť pred jedenástimi rokmi vo Veľkej Británii, kde sa dočkala jedenástich sérií. Víťaza poslednej spoznali Briti iba minulý rok.

Dokonalé dezerty, množstvo emócií

Ako sme už informovali na webe rtvs.sk, programom Pečie celé Slovensko bude divákov sprevádzať dvojica Milan Zimnýkoval alias Junior a Juraj Bača. Na výkony dvanástich súťažiacich budú dohliadať dve sympatické, zároveň však nekompromisné porotkyne Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová.

Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová

Petra (vľavo) a Jozefína sa tešia na výkony súťažiacich aj na všetkých nadšencov pečenia pred televíznymi obrazovkami. Zdroj foto: RTVS

Pod šou Pečie celé Slovensko je ako režisér podpísaný Jeffo Minařík. Diváci sa môžu tešiť na skvelé recepty, dokonalé dezerty, ale aj množstvo neuveriteľných výkonov a emócií.

Kto sa stane najlepším cukrárom? Kto preukáže pred televíznymi kamerami nielen skúsenosti, ale aj poriadny kus odvahy a kreativity?

Vo finále sa stretnú traja najlepší, no víťaz môže byť iba jeden... Nezmeškajte premiéru najväčšej pekárskej šou. Už čoskoro na Jednotke.

Živé vysielanie ??:??

Televízia