Pečie celé Slovensko
Pečie celé Slovensko
Úvod Novinky Pečie celé Slovensko
Ďalšie detaily o šou Pečie celé Slovensko sú známe
Ďalšie detaily o šou Pečie celé Slovensko sú známe

Ďalšie detaily o šou Pečie celé Slovensko sú známe

Prečítajte si, čo čaká dvanástich finalistov najsladšej šou jesene. Štartujeme v nedeľu večer.

Šou Pečie celé Slovensko odštartuje v nedeľu 10. októbra o 20:30 hod. na Jednotke. O titul Majster pekár zabojuje 12 súťažiacich, na ktorých výkony bude dohliadať odborná porota v zložení Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová.

Finalistov najsladšej šou jesene čaká počas desiatich týždňov dokopy tridsať pekárskych a cukrárskych výziev. V každej epizóde bude úlohou súťažiacich pripraviť tri recepty, a to v rámci osobnej, technickej a kreatívnej výzvy.

Každý týždeň opustí šou jeden pekár

V osobnej výzve budú amatérski pekári pripravovať domáci recept na základe zadania. Bude to rovnaký pekársky výrobok, no každý z finalistov ho pripraví podľa seba. Technickú výzvu zadajú pekárom porotkyne. Kreatívna výzva bude najmä o fantázii, ale aj šikovnosti.

Všetky súťažné výzvy budú hodnotiť porotkyne a každý týždeň jeden z pekárov zo šou vypadne. Do veľkého finále sa dostanú traja najlepší. Buďte pri tom a sledujte výkony dvanástky odvážnych ľudí, ktorí preukážu nielen svoje zručnosti, ale aj obrovský talent.

Stan Pečie celé Slovensko

Slovenská verzia šou sa nakrúcala v Bernolákove. Zdroj foto: RTVS

Šou The Great Bake Off, ako sa v origináli volá, sa doteraz vysielala vo viac ako tridsiatich krajinách sveta. Mimoriadny úspech zaznamenala v Českej republike, kde veľké finále sledovalo až 1,7 milióna divákov a pekári sa stali miláčikmi publika.

Je najvyšší čas, aby začalo piecť aj celé Slovensko.

Zdroj foto: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia