Úvod Novinky Pečie celé Slovensko
Po finále skončí jeden z moderátorov bez obočia. Poznáme dôvod
Po finále skončí jeden z moderátorov bez obočia. Poznáme dôvod

Po finále skončí jeden z moderátorov bez obočia. Poznáme dôvod

Stávka na víťaza či víťazku najsladšej šou RTVS zmení imidž jedného z moderátorov.

Finále najsladšej pekárskej šou Pečie celé Slovensko sa blíži, o najlepšom amatérskom amatérskom pekárovi a pekárke sa rozhodne už v nedeľu 12. decembra.

Kto z trojice finalistov Alenka, Miňo, Lucia uspeje a stane sa víťazom či víťazkou?

Túto otázku si položili aj moderátori Milan Zimnýkoval a Juraj Bača. Ešte pred prvou epizódou sa stavili, že ten, kto uhádne meno víťaza, si bude musieť vyholiť jedno obočie.

Detaily tejto stávky prezradil Juraj Bača Petrovi Marcinovi v talkšou Neskoro večer. Jej celú epizódu si môžete pozrieť zadarmo a bez reklamy v online archíve.

Dokonca sa rozhovoril aj o tom, ako sa vlastne stal moderátorom najsladšej šou jesene Pečie celé Slovensko - a bol to celkom trapas (nie ako Nadin pripálený cheesecake v Dámskom klube).

Veď presvedčte sa sami vo videu.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Juraj Bača o sebe hovorí, že je pasívny pekár, no čo to presne znamená? Dokáže vyšľahať ručným retro mixérom sneh z bielkov?

Na obrazovkách RTVS ho môžete vidieť nielen ako moderátora šou Pečie celé Slovensko, ale aj ako herca v seriáli Robin, kde spoločne so psíkom Robinom prežívajú dobrodružné príbehy, ktoré pomáhajú malým divákom orientovať sa a nachádzať riešenia v rôznych zložitých životných situáciách.

Foto: Instagram Juraja Baču

Živé vysielanie ??:??

Televízia