Úvod Novinky Pečie celé Slovensko
Padla prvá klapka 3. série. Ako bude vyzerať? Režisér má v tom jasno
Padla prvá klapka 3. série. Ako bude vyzerať? Režisér má v tom jasno

Padla prvá klapka 3. série. Ako bude vyzerať? Režisér má v tom jasno

Čo už teraz vieme o tretej sérii najsladšej šou RTVS?

Do tretice všetko dobre a sladké! Do úspechov prvej a druhej série Pečie celé Slovensko príchádza séria s magickým číslom tri.

Po niekoľkých kolách kastingov sa na pľaci stretli noví finalisti, moderátori, porota a celý výrobný štáb pod vedením režiséra Jeffa Minářika. V čom bude tretia séria iná ako predošlé dve?

Odpoveď vo videu.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Pečie celé Slovensko 3 - čo už môžeme prezradiť?

Čo je dobré, to sa nemusí meniť. A tak sa najsladšia šou RTVS opäť pečie v kaštieli Theresia Chateau v Bernolákove pri Bratislave.

V každom kole sa s tromi výzvami (osobnou, technickou a kreatívnou) popasuje 12 finalistov, ktorí ohúrili porotu už na kastingoch.

Radiť, usmerňovať, ale aj prísne hodnotiť budú opäť porotkyne Petra Tóthová a Jožka Zaukolcová.

Na poste moderátorov takisto nedochádza k zmene - ostrieľaná dvojica Milan Zimnýkoval a Juraj Bača sú už teraz pripravení priniesť do stanu kopec zábavy, podpory pre súťažiacich a staré známe "Začnite piecť teraz!".

Pečie celé Slovensko 3 - moderátori a porotkyne

RTVS odvysiela novú sériu Pečie celé Slovensko už na jeseň.

25 50 75 90

Galéria

Súťažiaci zo šou Pečie celé Slovensko1.jpg Zostava Pečie celé Slovensko 1 v tretej epizóde.jpg Pekárka Inga servíruje svoj kiš Pečie celé Slovensko 2 Súťažiaci v druhej epizóde pečie celé Slovensko Finalová desiatka súťažiacich Pečie celé Slovensko 2.jpg Milka, Pečie celé Slovensko.jpg Ďoďo, Janka a Lucka v šiestej epizóde Pečie celé Slovensko 2 Jedlé kytice, moderátori a porotkyne PCS2: Porota a moderátori
Zdroj: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia