Úvod Novinky Pečie celé Slovensko
Nie len chutne, ale aj štýlovo. Pripravte sa na novú pekársku sezónu
Nie len chutne, ale aj štýlovo. Pripravte sa na novú pekársku sezónu

Nie len chutne, ale aj štýlovo. Pripravte sa na novú pekársku sezónu

Horúca atmosféra, vôňa dobrôt, trochu napätia, ale aj zábava sa prenesie z Bernolákova priamo k vám domov.

Inšpirujeme vás, niečo nové naučíme a motivujeme vytiahnuť zásoby, zástery a mixéry. Rozvoniame domácnosti po celom Slovensku.

Pripravte sa, bude sa vypekať

Ak vám chýba výbava správneho pekára alebo chcete piecť štýlovo, tak prinášame novinku. V ponuke eshopu RTVS nájdete novú kolekciu predmetov Pečie celé Slovensko. Navyše, tento rok vo veselej jesennej farbe  –  v červenej.

Veselé sú aj trefné odkazy na predmetoch. Kuchynská výbava predsa nemusí byť nudná. Maličkosti ako chňapka s nápisom „Niekto to rád horúce“ alebo keramický hrnček „Ja som ten hrnček z hrnčekového receptu“ rozosmejú vašu kuchyňu. K tomu ešte zladená zástera, úsmev na tvári a napečené dobroty. Toto je tá správna atmosféra Pečie celé Slovensko u vás doma.

Štýloví pekári a pekárky na scénu

Pozrite sa, ako pristane nová kolekcia našim finalistom. Takto nahodení sa môžu pustiť do pekárskych výziev, ktoré ich v jednotlivých kolách čakajú. Možno im žiarivá červená prinesie trochu šťastia pri tvorení. Budeme im držať palce.

súťažiaci tretej série Pečie celé Slovensko (1).jpg

Prvý októbrový večer sa už blíži a s ním aj prvé súťažné kolo. Jeseň na Jednotke bude rozhodne horúca a farebná.

Sledujte Pečie celé Slovensko aj na Instagrame a Facebooku, aby vám neunikli zaujímavé súťaže o rôzne produkty. Nech vám pečenie prinesie nie len radosť, ale aj štýl.25 50 75 90

Galéria

Patrik_pečie celé slovesko.jpg PCS3-Day0-PidanyPhoto-1216.jpg klara_pecie_cele_slovensko.jpg Veronika_Pečie_celé_Slovensko.jpg danka_pcs_pecie cele slovensko.jpg Miška_Pečie_celé_Slovensko.jpg
Zdroj: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia