Úvod Novinky Pečie celé Slovensko
Dojemné vyznania v Pečie celé Slovensko. Patrik upiekol tortu mame do neba
Dojemné vyznania v Pečie celé Slovensko. Patrik upiekol tortu mame do neba

Dojemné vyznania v Pečie celé Slovensko. Patrik upiekol tortu mame do neba

Prvá časť bola sladká, akčná aj dojemná.

Torty, ktoré finalisti v rámci kreatívnej výzvy napiekli si v sebe niesli množstvo príbehov a odkazov. Každý pekársky kúsok bol natokoľko jedinečný, ako len mama môže byť. Vo finálnom hodnotení obstáli všetky torty výborne. Porotkyne milými slovami nešetrili. Najviac ocenili tortu od Timi, ktorá sa stala pekárkou týždňa.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Torty upečené z lásky

Finalisti si pri pečení zaspomínali na svoje mamy. Ich vyznania naozaj chytia za srdce.

„Mamina pre mňa znamená veľmi veľa, teraz mám slzy v očiach. Starala sa o mňa príkladne.“ vyjadrila Veronika.

„Moja mamina pre mňa znamená najviac. To, čo ja znamenám pre svojho syna.“ opisuje Luci.

_DSC2969.JPG

Patrik upiekol tortu s anjelskými krídlami, ktorú venoval mamine do neba. Jeho anjelská torta je zložená z vanilkového korpusu, mascarpone krému, domáceho jahodového džemu a jahôd. Predovšetkým však v sebe ukrýva príbeh z jeho detstva.

Pred porotu predstúpil s rozochveným hlasom. „Výzor by mal evokovať, že je to anjel a...“ odmlčal sa Patrik. „Trošku sa mi o tom ťažšie hovorí,“ neudržal napokon slzy.

Dojatá bola aj porota. „Máš dve krídla ako dvoch rodičov so spoločným srdcom a majú byť na čo pyšní,“ prehovorila Petra Tóthová láskavým tónom.

_DSC3010.JPG

„Jeden za všetkých, všetci za jedného.“ Takto znie heslo finalistov, ktoré vystihuje ich tímového ducha a priateľstvo. To, že nejde iba o prázdne slová ukázal aj moment hromadného objatia a slzy súcitu, ktoré venovali Patrikovi.

25 50 75 90

Galéria

timi_pcs3.JPG pcs3_mirka.JPG PCS3-epi11-PidanyPhoto-02966.jpg PCS3-epi11-PidanyPhoto-02975.jpg PCS3-epi11-PidanyPhoto-03000.jpg Víťazka tretej série Pečie celé Slovensko Tímea Strnálová Tri finalistky šou Pečie celé Slovensko 3 Finalistky Pečie celé Slovensko 3 Lucka, Timi, Mirka Mirka_pcs3.jpg Mirka_Tomáš.JPG mirka_finale.jpg juraj_timi_stavka.jpg
Zdroj: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia