Úvod Novinky Pečie celé Slovensko
Veronika odpovedala na otázky divákov. Prezradila, čo sa deje za kamerou
Veronika odpovedala na otázky divákov. Prezradila, čo sa deje za kamerou

Veronika odpovedala na otázky divákov. Prezradila, čo sa deje za kamerou

Každý pondelok majú diváci možnosť stretnúť sa s vypadnutým súťažiacim prostredníctvom živého vysielania na Instagrame.

Ako druhá opustila šou Pečie celé Slovensko Veronika. Počas polhodiny mali diváci možnosť pýtať sa všetko, čo ich zaujíma.

Veronika si zaspomínala na svoju účasť v šou a prezradila divákom aj zákulisné informácie z natáčania.

PCS3-epi3-PidanyPhoto--06286.jpg

Výsledok posledného kola ju zamrzel, ale čas strávený v šou neľutuje. Poslednú kreatívnu výzvu si veľmi užila a so svojim výkonom je spokojná. Najťažšou výzvou boli parížske rožky, na ktorých Veronika stratila body. Divákom však sľúbila, že ich čoskoro napečie znova a výsledkom sa verejne pochváli.

Po návrate domov si potrebovala od pečenia oddýchnúť. Po náročných dňoch strávených pri rúre si konečne užila spánok a zásteru na chvíľu odložila bokom. "Prišiel taký čas, kedy sa tie zákusky po tejto šou veľmi nedarili. Bolo to odpečené, dalo by sa povedať. Takže bolo treba trošku relax od pečenia."

_DSC2327.JPG

Bolo to o čase

Mohlo by sa zdať, že najväčší stres spôsobujú súťažiacim kamery. Mala ho aj Veronika, ale po prvom dni natáčania nervozita z kamier opadla a štáb sa stal bežnou súčasťou priestoru. "Tých, ktorých nevidíte za tými kamerami, to sú také zlatíčka" milo spomína Veronika. Omnoho väčší problém bol časový limit, ktorý si musia súťažiaci ustrážiť.

A nie je to stres iba pre finalistov. Zo zákulisia šou ich s napätím sledoval celý štáb. "Podľa mňa najväčší stres mali naši vzadu, či to stihneme. Podľa mňa, toto boli pre nich úplne najväčšie obavy, keď nás sledovali, čo robíme, aké chyby možno alebo ako stresujeme. Tak si myslím, že práve pre tých vzadu to bol stres najväčšieho charakteru."

Divákov tiež zaujímalo, čo sa deje so zákuskami po pečení? Vyhadzujú sa? "Týmto pozdravujem celý štáb" zasmiala sa Veronika. "Naozaj, nič nevyšlo nazmar."

_DSC2073.JPG

Toto diváci nevidia

Pri sledovaní šou mnohým napadlo, ako prebieha vyhodnotenie technickej výzvy. Ako si porotkyne pamätajú poradie napečených výrobkov? Veronika prezradila, ako toto hodnotenie prebiehalo priamo v stane. "Nie všetko je viditeľné pre vás. Vždy tam bola nejaká značka."

Vyhodnotenie technickej výzvy v skutočnosti trvalo omnoho dlhšie, ako má divák možnosť vidieť. Ani samotní súťažiaci neboli v stane počas hodnotenia. "Aby to bolo naozaj objektívne a aby sme nevedeli do poslednej chvíle, kto je na ktorom mieste, tak sme zo stanu v tom čase odchádzali preč." Porotkyne si spisovali poznámky a každému dezertu venovali dôslednú pozornosť.

PCS3-epi3-PidanyPhoto--04775.jpg

S humorom spomína aj na moderátorov, ktorí v najťažších chvíľach odľahčovali atmosféru vtipom a veselou náladou. "Veľmi pekne ďakujem za pravidelné vyrušovanie" pozdravuje moderátorskú dvojicu. Porotkyniam sa poďakovala za zmysluplné a objektívne hodnotenie, na ktorom si dali záležať. 

Ak ste živé vysielanie s Veronikou nestihli, môžete si ho pozrieť na Instagrame Pečie celé Slovensko.

Tešíme sa na ďalšie kolo Pečie celé Slovensko v nedeľu o 20:30 hod na Jednotke.


25 50 75 90

Živé vysielanie ??:??

Televízia