Úvod Novinky Šport
Športový august s RTVS: Futbalové predkolá a hokejový šampionát do 20 rokov
Športový august s RTVS: Futbalové predkolá a hokejový šampionát do 20 rokov

Športový august s RTVS: Futbalové predkolá a hokejový šampionát do 20 rokov

RTVS ponúkne v auguste na televíznom okruhu :ŠPORT bohatý program plný prenosov z vrcholových športových podujatí. 

Futbaloví fanúšikovia sa v najbližších dňoch môžu tešiť na 3 zápasy slovenských zástupcov v rámci 3. predkola Európskej konferenčnej ligy a odvetný zápas Slovana v rámci Európskej ligy.

V stredu (3.8.) o 20.25 h sa môžu fanúšikovia futbalu tešiť na zápas DAC Dunajská Streda proti rumunskému FCSB na domácom trávniku na Žitnom ostrove a vo štvrtok (4.8.) si budú môcť o 18.25 h vychutnať súboj Spartak Trnava - Raków Czestochowa.

RTVS odvysiela o týždeň vo štvrtok 11. augusta na :ŠPORT aj odvetný zápas Spartaku Trnava v rámci 3. predkola Európskej konferenčnej ligy a o 20.25 h tiež odvetný zápas Slovana Bratislava proti Olympiakosu v rámci 3. predkola Európskej ligy.

„Obrovskému objemu zápasov predkôl európskych súťaží vďačíme za dominantné postavenie v letných mesiacoch v silnom konkurenčnom boji. Vystúpenia slovenských klubov si zapínajú státisíce divákov a veríme, že s vrcholiacimi súbojmi o účasť v atraktívnej európskej pohárovej jeseni bude záujem narastať,” hovorí Marcel Merčiak, intendant televízneho okruhu :ŠPORT.

Z juniorského hokejového šampionátu aj play-off

Okrem výnimočných futbalových prenosov sa diváci počas augusta môžu tešiť aj na ďalšie výnimočné športové prenosy na obrazovkách okruhu :ŠPORT.

Po mimoriadne úspešnom drafte NHL ponúkne RTVS v netradičnom čase aj majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji do 20 rokov, ktoré sa konajú v Kanade.

„Po prvý raz v histórii prinesieme divákov okrem zápasov slovenskej reprezentácie aj všetky zápasy play-off až po finálový duel. Napriek časovému posunu odvysielame niektoré zápasy aj v divácky veľmi atraktívnom čase v televíznom prime time,“ povedal riaditeľ sekcie športu RTVS Matej Hajko.

Foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Televízia