Úvod Novinky Šport
Francúzsky šok, Pyrhovo víťazstvo Mexičanov aj stopka pre Dánov

Po 11. hracom dni na šampionáte poznáme mená ďalších postupujúcich. Pozrite si zostrih gólov.

Úradujúci majstri sveta zažili na MS vo futbale 2022 studenú sprchu v podobe prehry s reprezentáciou Tuniska.

Jedenásty deň na šampionáte bol smolný pre Griezmanna, ktorého vyrovnávajúci gól v ôsmej nastavenej minúte pre ofsajd neplatil.

Futbalisti z krajiny Gálskeho kohúta sa neveriacky pozerali na výsledok zápasu 1:0. O presný zásah Tunisanov sa pritom postaral v 58. minúte Khazri.

Pozrite si zostrih všetkých siedmych gólov počas 11. dňa na MS vo futbale 2022.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Koniec Mexika aj Dánska

Nevýraznú futbalovú fazónu Dánska potvrdil aj zápas s Austráliou. Červeno-bieli ťahali v zápase za kratší koniec a gólovo sa nepresadili.

Austrálčanom preto stačil aj jeden presný zásah, o ktorý sa postaral v 60. minúte Leckie.

Na víťaznej vlne sa vezú Argentínčania, ktorí po šokujúcej prehre so Saudskou Arábiou v úvodnom zápase, si pripísali výhru nad Poľskom. Rovnako ako v zápase s Mexikom aj Poliakom strelili Albicelestes dva góly.

MS vo futbale 2022 na desktope  MS vo futbale 2022 na mobile

Do streleckej listiny sa zapísal Mac Allister v 46. minúte a Alvarez v 67. minúte.

Dominancia Mexika nad Saudskou Arábiou priniesla síce zverencom trénera Gerarda Martina výhru 2:1 no nestačilo to na postup zo skupiny. Po góle si pripísali Martin a Chavez.

25 50 75 90

Galéria

Radosť argentínskych futbalistov po výhre nad Poľskom Francúz Kylian Mbappé v zápase s Tuniskom Radosť Austrálčanov po výhre nad Dánskom Smútok Mexičanov po nepostúpení zo skupiny