Úvod Novinky Tipy z programu
Chyť ma, ak to dokážeš: Skutočný príbeh legendárneho podvodníka
Chyť ma, ak to dokážeš: Skutočný príbeh legendárneho podvodníka

Chyť ma, ak to dokážeš: Skutočný príbeh legendárneho podvodníka

Leonardo DiCaprio a Tom Hanks mieria v piatok večer na obrazovky Jednotky.

Frank W. Abagnale je dnes špičkovým odborníkom, kým však dosiahol 21 rokov, pátrala po ňom polícia mnohých štátov a pre agenta FBI Carla Hanratthyo bol nočnou morou. Sledujte skutočný príbeh tohto legendárneho podvodníka vo filme Chyť ma, ak to dokážeš.

V šestnástich rokoch sa Frank (Leonardo DiCaprio) od svojich rovesníkov veľmi nelíšil. Ale potom sa jeho rodičia rozviedli a on mal pocit, že ostal sám proti celému svetu a musí sa brániť zo všetkých síl. Robil to spôsobom, ktorý svedčí o jeho celkom mimoriadnych schopnostiach.

Nielenže si vyrobil doklady a vydával sa za staršieho, ale prenikol i medzi pilotov jednej z najväčších leteckých spoločností bez toho, aby zložil akékoľvek skúšky. Sfalšovaný právnický diplom mu otvoril cestu ku kariére advokáta a nejaký čas pôsobil aj ako detský lekár. Keďže bol veľmi šikovným falšovateľom šekov, žil v luxusných hoteloch a precestoval veľký kus sveta...

chyt ma 1.png

Film nominovaný na Oscara, Zlatý glóbus a ocenený cenou BAFTA režiséra Stevena Spielberga vysielame v piatok (28.8.) o 22:05 na Jednotke.

Foto: © 2002 Dreamworks Pictures

25 50 75 90

Živé vysielanie ??:??

Televízia