Úvod Novinky Tipy z programu
Na obrazovky RTVS sa vracajú diskusné relácie
Na obrazovky RTVS sa vracajú diskusné relácie

Na obrazovky RTVS sa vracajú diskusné relácie

Od 25. septembra sa na obrazovky vráti v premiére obľúbená talkšou Trochu inak s Adelou.

V sobotu večer odštartovali po prázdninách nové časti obľúbených diskusných relácií. Alena Heribanová v talkšou Anjeli strážni privítala Ivetu Radičovú.

Diskusné relácie od septembra nájdete na Dvojke každý deň. Som hrdý, že RTVS prináša na Dvojke pravidelné diskusné relácie, v ktorých sa vytvára priestor pre široké spektrum názorov a tém. Som mimoriadne rád, že tieto diskusné relácie obohacujú našu pestrú programovú televíznu ponuku," uviedol generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Od 6. septembra v tradičnom čase o 11:55 sa na obrazovky Jednotky vracia diskusná relácia O 5 minút 12. Hosťom moderátora Mareka Makaru budú túto nedeľu Andrea Letanovská (Za ľudí), Michal Šipoš (OĽANO), Ľuboš Blaha (Smer-SD) a Martin Beluský (ĽSNS).

Od pondelka 7. septembra o 21:55 h. sa môžu diváci tešiť na premiérové časti diskusnej relácie o histórii SK Dejiny s moderátorom Ľubomírom Bajaníkom.

V utorok bude neskorý večer patriť premiérovým dielom diskusnej relácie Večera s Havranom s moderátorom Michalom Havranom. Prvú časť si diváci môžu pozrieť už 8. septembra o 22:10 h.

Stredajší večer bude venovaný diskusnej relácii Do kríža, premiérový diel je naplánovaný na 9. septembra o 21:55 h.

Štvrtkové večery zaujmú novými časťami obľúbenej talkšou o vede Experiment s moderátorom Gregorom Marešom. Na experimentovanie sa diváci RTVS môžu tešiť od 10. septembra o 21:35 h.

Od 25. septembra sa na obrazovky vráti v premiére obľúbená talkšou Trochu inak s Adelou, v ktorej moderátorka Adela Vinczeová opäť privíta zaujímavých hostí, medzi inými napríklad Jaroslava Dušeka, Dominiku Kavaschovú, Borisa Valábika, Magnusa MacFarlane-Barrowa a rôznych iných. Premiérová časť bude odvysielaná 25. septembra o 22:20 h.

Živé vysielanie ??:??

Televízia