Úvod Novinky Tipy z programu
Boris & Brambor s hviezdičkou? Moderátori hovoria o pikantnom špeciáli
Boris & Brambor s hviezdičkou? Moderátori hovoria o pikantnom špeciáli

Boris & Brambor s hviezdičkou? Moderátori hovoria o pikantnom špeciáli

Nová šou RTVS Boris & Brambor má za sebou iba prvú časť, no veľký úspech.

V utorok 6. októbra privítali Boris Valábik a Marián Gáborík vo svojej šou na Jednotke ďalšieho bývalého hokejistu Ľubomíra Višňovského. Medzi divákmi zaznamenala šou úspech, zaujala aj tých, ktorí doteral počúvali podcastovú verziu. V programe RTVS na sobotnú noc nájdu fanúšikovia o 23.00 h špeciál Boris & Brambor. Na čo sa môžu tešiť? Určite to nebude len obyčajná repríza z utorka.

Boris a Brambor_foto RTVS Milan Krupčík (30).jpg

„Sobotňajšia šou bude autentickejšia, bližšia podcastu, na ktorý sú fanúšikovia zvyknutí. Chalani sú v nej jednoducho autentickí, občas padnú aj slová, ktoré sa pred desiatou vo vysielaní objaviť nemôžu. Boris a Brambor rozoberajú s hosťom aj pikantnejšie témy. Tie, na ktoré sú ľudia zvyknutí z podcastu," opísal šou Boris & Brambor špeciál kreativny producent Martin Frimmer.Fanúšikovia podcastu vedia veľmi dobre, ktoré pikantné témy máme na mysli. A noví diváci šou to zistia v sobotu 10. októbra o 23.00 na Jednotke. Marián Gáborík na svojom instagrame o sobotňajšom špeciáli použil slová "dlhší a necenzúrovaný špeciál", osobne hovoria moderátori v zákulisí o pikantnom špeciáli.

Už v utorok od 21.25 sa diváci Jednotky môžu tešiť aj na druhé vydanie relácie s Adelou Vinczeovou. Šou Boris & Brambor vysielame aj na stránke rtvs.sk a odvysielané časti nájdete aj v našom videoarchíve.


Živé vysielanie ??:??

Televízia