Olympijské hry 2020
Olympijské hry 2020
Úvod Novinky Tipy z programu
Vystrašil Othello Borisa? Študent Čeky zavítal na alma mater
Vystrašil Othello Borisa? Študent Čeky zavítal na alma mater

Vystrašil Othello Borisa? Študent Čeky zavítal na alma mater

Janku a Borisa informácia o štúdiu kolegu prekvapila.

Najnovšie vydanie cestovateľskej šou S úsmevom po Slovensku s podtitulom Dovolenka doma zavíta do Košíc. Štvorica cestovateľov - herečky Janka Kovalčíková a Dominika Kavaschová, hudobník Marián Čekovský a zabávač Juraj „Šoko" Tabaček na čele s Borisom Valábikom vás opäť inšpirujú k návšteve miest, na ktorých ste ešte možno neboli.

Okrem iného sa spolu s tradičnou posádkou pôjdeme pozrieť do divadla, kde si štvorica, ktorá má ku kultúre profesiami najbližšie, pripravila pre Borisa zaujímavé divadelné prestavenie. Bývalý hokejista, dnes napríklad expert RTVS alebo polovica úspešného televízneho podcastu Boris & Brambor, netradičného Othella sledoval s pomerne prestrašeným výrazom.

Však posúďte sami vo videu.


Čeky zase Janku a Borisa prekvapil informáciou, že momentálne študuje. „Myslím si, že som stále dosť hlúpy a potrebujem si vzdelanie ešte doplniť. Niekto lieta lietadlami, niekto prijíma výzvy v boxe, ja som prijal výzvu vysokej školy," odôvodnil svoje rozhodnutie s humorom sebe vlastným Čeky. Pozrite sa, akú školu si vybral.


Premiérovú časť S úsmevom po Slovensku - Dovolenka doma vysielame v piatok 6. novembra o 22:00 na Jednotke po Milujem Slovensko.

(foto: FB/S úsmevom po Slovensku)

Živé vysielanie ??:??

Televízia