Tour de France 2022
Tour de France 2022
Úvod Novinky Tipy z programu
Slovensko Advent pokračuje zo zámku Šimák v Pezinku
Slovensko Advent pokračuje zo zámku Šimák v Pezinku

Slovensko Advent pokračuje zo zámku Šimák v Pezinku

Druhý koncert projektu moderuje Jana Majeská.

Počas druhej adventnej nedele na Dvojke od 20:10 vysielame naživo ďalší koncert z cyklu adventných benefičných koncertov Slovensko Advent 2020 venovaných organizáciám, ktoré menia Slovensko k lepšiemu.

Na zámku Šimák v Pezinku v rámci 9. ročníka unikátneho projektu RTVS vystúpi kapela No Name a operná speváčka Andrea Vizvári. Druhý koncert televízneho projektu moderuje Jana Majeská, známa najmä zo spravodajstva RTVS. Koncert môžete sledovať aj na webe rtvs.sk a nasledujúci pracovný deň v repríze v Rádiu Regina.

Počas večera sa divákom predstaví aj Občianske združenie Návrat, ktoré dlhodobo podporuje myšlienku zotrvávania detí v primárnych rodinách alebo v náhradných rodinách. Členovia združenia sa systematicky angažujú v prospech rodinných foriem starostlivosti o opustené deti a za aktívnu prácu s rodinami, hlavne s rodinami v kríze, ktoré sú postihnuté ťažkým osudom alebo extrémnou chudobou.

Súčasťou programu jednotlivých častí projektu sú hudobné čísla, rozhovory s hosťami a dokrútky, v ktorých sa predstavia hosťujúce neziskové organizácie a ich činnosti. V dokrútkach budú predstavené aj miesta a budovy, z ktorých sa vysiela aktuálny ročník. Prvý koncert, ktorý hostil Kultúrny dom Andreja Hlinku v Ružomberku, nájdete v archíve RTVS na našom webe zadarmo a bez reklamy.

(foto: noname.sk)

Živé vysielanie ??:??

Televízia