MS v hokeji 2022
MS v hokeji 2022
Úvod Novinky Tipy z programu
Miláčik publika aj scientológ. Sledujte dokument o Tomovi Cruisovi
Miláčik publika aj scientológ. Sledujte dokument o Tomovi Cruisovi

Miláčik publika aj scientológ. Sledujte dokument o Tomovi Cruisovi

Hollywoodska hviezda aj večný mladík. V stredu večer na Dvojke.

Tom Cruise má za sebou štyridsať rokov úspešnej kariéry. Známy Američan patrí už niekoľko rokov k najlepšie zarábajúcim a najobsadzovanejším hollywoodskym hercom.

V stredu večer si môžete na Dvojke pozrieť dokument, ktorý odhalí skutočného Toma Cruisa. Muž s legendárnym úsmevom, hviezda filmov Mission Impossible, ale aj oddaný scientológ.

Nový Top Gun aj nové Mission Impossible

Tom Cruise sa s každou svojou bývalou manželkou rozviedol, keď mala 33 rokov. Dokopy boli 3. Náhoda? Ktovie? Cruise bol ženatý s Mimi Rogers, Nicole Kidman aj Katie Holmes.

Tom Cruise

Fanúšikovia sú nadšení. Do kín prídu ďalšie dva filmy Mission Impossible. Zdroj foto: Instagram.com/tomcruise

Rodák z amerického štátu New York je známy nielen ako herec, ale mnohé filmy, v ktorých hrá aj produkuje. Cruise tiež odmieta dablérov a neraz pri nakrúcaní nebezpečných scén riskuje život.

Budúci rok sa Cruise objaví v novom spracovaní filmu Top Gun, premiéry sa dočkajú aj ďalšie dva filmy Mission Impossible, jeden v roku 2022, ďalší v roku 2023.

Tom Cruise, večný mladík – dokument v stredu o 21:40 hod. na Dvojke. (V utorok večer o 21:10 hod. na Dvojke si môžete pozrieť aj dokument o herečke Jane Fonda.)

Živé vysielanie ??:??

Televízia