Úvod Novinky Tipy z programu
Najväčší div sveta Miloša Bubána? Bola to láska na prvý pohľad
Najväčší div sveta Miloša Bubána? Bola to láska na prvý pohľad

Najväčší div sveta Miloša Bubána? Bola to láska na prvý pohľad

Za divmi sveta niekedy netreba cestovať ďaleko.

Hosťom v úspešnom podcaste Divy Ivy je doktor Miloš Bubán, s ktorým si Iveta Malachovská zaspomína aj na staré moderátorske časy.

Miloš Bubán sa na obrazovke objavoval od roku 1982. Práca v televízii pre neho znamenala akýsi únik z náročného medicínskeho prostredia a rád si na ňu zaspomína. „Bolo to veľmi pekné obdobie,“ povedal. Miloš Bubán z obrazovky úplne neodišiel, dnes je to už vyše 40 rokov jeho televízneho pôsobenia.

Známy lekár a moderátor pochádza z piatich detí. Na svet prišiel ako posledný a neplánovaný súrodenec. „Myslela si, že je v prechode a ona bola tehotná so mnou,“ smeje sa Miloš Bubán.

Väčšinu života vyrastal s mamou, pretože o otca prišiel ako šesťročný. „Celý život obetovala nám piatim, aby sme mali školy a dosiahli to, čo bolo treba,“ hovorí v rozhovore.

Mama je pre neho tým najväčším divom. „Bola to láska na prvý pohľad,“ venoval jej krásne slová. „Mama je pre mňa prvý a najväčší div, ktorý odštartoval tie ďalšie,“ hovorí.

Aké sú tie ďalšie divy Miloša Bubána? Dozviete sa v podcaste Divy Ivy. Pozrieť si ho môžete TU alebo vypočuť na Spotify či Apple Podcasts.

25 50 75 90

Živé vysielanie ??:??

Televízia