Úvod Novinky Tipy z programu
Bohatý program RTVS: Tešiť sa môžete na životopisné filmy, aj zábavné relácie
Bohatý program RTVS: Tešiť sa môžete na životopisné filmy, aj zábavné relácie

Bohatý program RTVS: Tešiť sa môžete na životopisné filmy, aj zábavné relácie

Čo by ste si nemali nechať ujsť tento týždeň?

Opäť sa môžete tešiť na obľúbené zábavné či vedomostné relácie, pútavé filmy a seriály. V pondelok si na Jednotke nenechajte ujsť životopisný film o Levovi Jašinovi, najlepšom futbalovom brankárovi 20. storočia. Lev Jašin: Brankár mojich snov ponúkneme o 20:20 hod. Nasledovať bude relácia Reportéri a o 23:00 hod. si môžete vychutnať ďalšiu časť seriálu Strážmajster Topinka. Dvojka od 20:35 hod. ponúkne vedecko-populárny dokumentárny film Asteroidy: zdroje nerastných surovín?

Ak sa vám videá nezobrazujú správne, obnovte stránku.

Utorkový večer sa už tradične ponesie v znamení napätia. Od 20:30 hod. môžete na Jednotke sledovať taliansky detektívny seriál Komisár Montalbano. O 22:35 hod. Jednotka odvysiela ďalšiu časť seriálu Miesto zločinu Ostrava. Diváci Dvojky si môžu vychutnať dvojdielny dokumentárny film Apokalypsa: Deň D. Nasledovať bude dokument o umelcovi, ktorého svet pozná pod menom Banksy.

V stredu večer Jednotka ponúkne Vraždy v Collioure, ďalší film z populárneho francúzskeho cyklu. Nasledovať bude detektívny film V srdci o vyšetrovaní záhadnej smrti na pôde policajnej akadémie. Na Dvojke si od 20:10 hod. môžete pozrieť dokumentárny prírodopisný film Čarovné lesy a močiare, po ktorom bude nasledovať investigatívny dokument Čína: Štátna kontrola alebo laboratórium budúcnosti?

Štvrtkový večer odštartujeme s ďalšou časťou romantického seriálu z lekárskeho prostredia. Seriál Ordinácia s výhľadom na more ponúkne Jednotka od 20:30 hod. Nasledovať bude taliansky dramatický film Ako vlastná mama. Investigatívny dokument Hypermarkety: koniec impéria? o metódach, ktoré veľké obchodné reťazce používajú na maximalizáciu svojich ziskov, odvysiela Dvojka o 20:0 hod.

Piatkový večer na Jednotke vám spríjemní zábavná relácia Milujem Slovensko. Od 21:55 hod. môžete sledovať reláciu Cestou necestou. Od 22:25 hod. si milovníci napätia vychutnajú strhujúcu drámu Goliáš. Diváci Dvojky môžu sledovať reláciu Família, po ktorej bude nasledovať pokračovanie historického seriálu Katarína Veľká III.

Sobota sa ponesie v znamení zábavy. Večer už tradične odštartujeme reláciou Záhady tela, v ktorej sa opäť dozviete zaujímavé fakty a mýty o ľudskom tele. Od 21:40 hod. môžete sledovať talkšou Neskoro večer. Dvojka odvysiela film Štrnganie kľúčov, ktorý je adaptáciou rovnomennej knihy Philippa Claudela. Nasledovať bude britský krimiseriál Na príjme.

V nedeľu večer môžete na Jednotke sledovať Toni – pôrodný asistent, nemecký seriál z lekárskeho prostredia. Od 22:05 hod. bude nasledovať Hotel Portofino. Dvojka svojim divákom prinesie dramatický film Rain Man.

Celý televízny program nájdete na tomto odkaze.

Čo počúvať v rádiu

Rádio Slovensko bude celý týždeň už tradične hostiť zaujímavých ľudí v rámci relácie Hosť Rádia Slovensko, ktorú môžete počúvať vždy od 13:05 hod. Na zaujímavých hostí sa môžete tešiť aj večer v relácii Nočná pyramída. Svoje vedomosti si budete môcť overiť vďaka vedomostnej relácii Čo ja viem.

Bohatý program si pre poslucháčov pripravilo aj Rádio Devín. Chýbať nebudú obľúbené relácie Ars litera či Ars musica, ako aj hudobná rubrika plná tipov s názvom Čo dnes počúva. Počúvať nezabudnite ani na Kultúrne správy, jediný spravodajský blok výlučne z oblasti kultúry a umenia.

Každý deň môžete odštartovať počúvaním rubriky Ráno na eFemku či správami, ktoré prináša Rádio Regina.

Kompletný rozhlasový program nájdete TU.

25 50 75 90

Živé vysielanie ??:??

Televízia