O šou

Great British Bake Off je najväčšou televíznou šou o pečení a dokázala si už získať srdcia divákov po celom svete. Jej cieľom je spomedzi dvanástich kandidátov nájsť najlepšiu amatérsku pekárku či pekára . Na víťaza čaká skvelá príležitosť zviditeľniť sa a tiež možnosť venovať sa ďalej svojej vášni profesionálne. U nás súťaž pod názvom Pečie celé Slovensko na obrazovky prináša RTVS .

Koho hľadáme

Do celoštátneho castingu sa môžeš prihlásiť, ak máš viac ako 16 rokov . Hľadáme a radi spoznáme všetky amatérske pekárky , pekárov , cukrárky a cukrárov, ktorých vášňou je vypekať skvelé dobroty pre rodinu, kolegov, priateľov, kamošov, či len tak pre radosť.

Tri výzvy

Na dvanástich finalistov čaká v každej z desiatich epizód trojica výziev – osobná , technická a kreatívna . V nich súťažiaci predvedú svoje vlastné zákusky, ale vyskúšajú si aj tradičné slovenské, či svetové recepty. Porotcovia oceňujú pôsobivosť, originalitu, prepracovanosť a samozrejme aj chuť ich výtvoru.

Hlavne s láskou

Šou Pečie celé Slovensko je výnimočná svojou láskavou a prajnou atmosférou. Počas natáčania vznikajú medzi účastníkmi, ale aj porotcami a moderátormi priateľstvá, ktoré spája (nielen) láska k pečeniu. Ak chceš byť súčasťou tohto veľkého príbehu, prihlás sa a upeč si svoj sen!

Prihlasovací formulár

Prihlasovanie do šou Pečie celé Slovensko je uzavreté.