Logo Pečie celé Slovensko

Porotkyne

Prísne, no láskavé, vždy ochotné poradiť a pomôcť súťažiacim a motivovať ich k lepším výkonom. Porotkyne šou Pečie celé Slovensko sú odborníčky na slovo vzaté.

Porotkyňa Petra Tóthová

Sympatická porotkyňa Petra Tóthová sa učila sladkému gastronomickému umeniu u anglickej cukrárky Peggy Porschen, ktorej klientkou je aj speváčka Madonna, módna návrhárka Stella McCartney, ale aj Sting či Elton John.

Študovala tiež v Spojených arabských emirátoch a Peru. Petra je expertkou na zdobenie, dáva si záležať nielen na chuti dezertov, ale aj ich celkovom vzhľade. Hodnotí veľmi prísne, no zároveň sa nehanbí prejaviť emócie.

Petra Tóthová je cake designerka, umelecká cukrárka, ktorá sa špecializuje na výtvarne pôsobivé torty.

Je vtipná, prirodzená v komunikácii so súťažiacim, dokáže objektívne hodnotiť a dať súťažiacim užitočné rady. Zaujímajú ju netradičné postupy a exotické chute. Absolvovala množstvo kurzov v zahraničí, neustále sa vzdeláva.

Články o Petre

porotkyňa Petra Tóth

Jozefína Zaukolcová

Sympatická, zároveň však rázna a nekompromisná. Jožka Zaukolcová je autorkou viacerých cukrárskych kníh, ktoré sa u čitateľov a nadšencov pečenia stretli s obrovským úspechom. Je to skúsená lektorka a pedagogička, ktorá odovzdáva svoje vedomosti a skúsenosti ďalej.

Je vždy pripravená pomôcť a poradiť aj súťažiacim v šou Pečie celé Slovensko. S Petrou tvorí perfektný tím. Nebojí sa vysloviť svoj názor a hodnoteniami posúvať výkony finalistov na vyššiu úroveň.

Jožka Zaukolcová je predsedníčkou Klubu cukrárov Slovenska, je cukrárskou autoritou, zároveň učí na strednej škole nádejných nových profesionálov. Dobre komunikuje svoje požiadavky na súťažiacich, je vtipná, vie byť veľmi prísna.

Orientuje sa na správne technologické postupy a tradičnejšie pečenie. Miluje prácu s čokoládou.

Články o Jožke

porotkyňa Jozefína Zaukolcová