Logo Pečie celé Slovensko

Víťazi

Najsladšia šou RTVS Pečie celé Slovensko má za sebou už tri série. Prečítajte si o víťazovi a víťazkách jednotlivých sérií šou o pečení.

Miroslav Miňo Macuľa

Historicky prvým víťazom Pečie celé Slovensko sa stal Miroslav Macuľa, známy ako Miňo , z Beňuša.

Sympatický pekár v šiltovke sa pečeniu začal venovať vďaka babičke, ktorej posielal vrúcne odkazy vďaky do neba po každom úspešnom kole.

Jeho precízna práca, zmysel pre detaily a nezlomná vytrvalosť ho priviedla k titulu Majstra pekára. Počas šou neváhal pomôcť ostatným finalistom či upiecť nanovo koláč, ktorý mu nevyšiel podľa vlastných predstáv.

Články o Miňovi

víťaz prvej série Miroslav Miňo Macuľa

Lucia Gyenesová

Majsterkou pekárkou v druhej sérii Pečie cele Slovensko sa stala dvojnásobná mamička a vášnivá cestovateľka z Nových Zámkov Lucia Gyenesová.

Nadšená zberateľka cukrárskych kníh k pečeniu privoňala vďaka svojim babičkám.

V pekárskej šou sa zaskvela ukážkovou prácou pri zdobení svojich pekárskych výtvorov, kombináciou netradičných chutí a precíznosťou.

Články o Lucke

víťazka druhej série Lucia Gyenesová

Tímea Strnálová

Majsterkou pekárkou v tretej sérii Pečie cele Slovensko sa stala čerstvá absolventka absolventka Univerzity v Prešove Tímea Strnálová.

Timi pochádza z Levoče a počas štúdia so športovým zameraním žila pol roka aj v Kanade.

V kuchyni sa zvŕta už od svojich 11 rokov, pred 2 rokmi objavila záľubu aj v kváskovaní a pred rokom v príprave makróniek. Jej športové vzdelanie sa s láskou k pečeniu kombinuje vo využívaní zdravších alternatív niektorých surovín a inšpiráciu zbiera najmä na internete.

V pekárskej šou sa zaskvela dokonalou prácou s čokoládou, precíznou prácou a nápaditými kombináciami chutí.

Články o Timi

víťazka tretej série Timi Strnálová