Folklórna šou Zem spieva sa blíži k semifinále

Články

Folklórna šou Zem spieva sa blíži k semifinále

09. 01. 2018 12:38

Šou Zem spieva sa blíži k semifinále, už v sobotu 24. februára o 20:30 pokračujeme siedmou - poslednou štúdiovou časťou, po ktorej budú nasledovať naživo dve semifinálové kolá a finále. Na obrazovky Jednotky príde opäť slovenský folklór, tradície, ale najmä skvelá nálada, akú vedia vytvoriť len tí, ktorí folklór milujú naozaj celým srdcom.

V pokračovaní veľkolepej šou sa v úlohe moderátorov prihovára hviezdne trio S Hudbou Vesmírnou, na stoličky porotcov zasadajú osvedčení odborníci Samo Smetana, Barbora Morongová, Lenka Šútorová Konečná, Alžbeta Lukáčová a Vlado Michalko a v úlohe lokalpatriotov sa objavujú mnohé známe slovenské tváre. V šiestej časti sa môžete tešiť na Zuzanu Kronerovú, Petra Marcina a Katku Knechtovú. A zavítame opäť aj do zahraničia. 

Aj v pokračovaní šou sa ukázalo, že Slovensko má ešte nemalé zásoby talentov venujúcich sa folklóru, účasť na oboch kastingoch (v Martine a Starej Ľubovni) obhájila počty z prvej série a prítomných bolo cca 2 000 adeptov.

V tejto sérii sa môžete tešiť na skvelé súbory aj jednotlivcov, ktorí sa nám hojne hlásili aj zo zahraničia. Ide nielen o zahraničných Slovákov, ktorí sa venujú nášmu folklóru v Srbsku, Rumunsku, Anglicku, Maďarsku, ale obrovským prekvapením je napríklad aj súbor z Japonska, ktorý združuje Japoncov, milovníkov slovenského folklóru.

Ak máte fotografie z kastingov, alebo sa chcet pochváliť, akých máte doma folkloristov, či nám chcete ukázať ako sledujete Zem spieva u vás doma, neváhajte poslať fotku našim moderátorom do správy na Instagrame Zem spieva a možno práve tá vaša bude aj uverejnená na našom profile.


Všetky informácie o šou nájdete aj na našej facebookovej fanpage
: Zem spieva

Všetko o našich porotcoch TU

Stiahnite si zvučku šou Zem spieva TU

Živé vysielanie
??:??

Televízia