Prinášame nové seriály Príbeh služobníčky II. aj Génius: Pablo Picasso

Články

Prinášame nové seriály Príbeh služobníčky II. aj Génius: Pablo Picasso

26. 04. 2019 12:46

Dvojka prináša nové kvalitné seriály s Elisabeth Moss a Antoniom Banderasom

RTVS na Dvojke pokračuje v trende uvádzania kvalitných seriálov súčasnosti. Od soboty 27. apríla bude pokračovať seriálová udalosť sezóny s novou sériou hitu Príbeh služobníčky II. V nedeľu 28. apríla odštartuje výpravný životopisný seriál Génius: Pablo Picasso.

613932_Max_Minghella_as_Nick_.jpg

Na obrazovky Dvojky sa už túto sobotu 27. apríla večer vráti Elisabeth Moss - hlavná predstaviteľka oceňovaného seriálu Príbeh služobníčky. 2. séria v 13-tich epizódach bude pokračovať v rozprávaní osudu June, ktorá sa pokúša nájsť svoju dcéru a ujsť z krajiny - čo však vyzerá ako neuskutočniteľná misia. Nová séria bude plná nečakaných zvratov.

Po seriáli Génius: Albert Einstein prichádza RTVS s ďalšou lahôdkou z produkcie National Geographic. Od 28. apríla bude najbližších 10 nedeľných večerov na Dvojke vyhradených pre Antonia Banderasa, ktorý brilantne stvárnil hlavnú úlohu v novom seriáli Génius: Pablo Picasso. Tvorcovia spracovali Picassov život v dvoch dejových líniách: detstvo, mladosť i začiatky umeleckého pôsobenia sa prelínajú so životom už známeho a úspešného maliara, v ktorom hralo dôležitú úlohu nielen umenie, ale aj ženy - jeho múzy. Diváci prostredníctvom seriálu spoznajú život, myslenie i tvorbu tohto jedinečného génia.

 

Živé vysielanie
??:??

Televízia