Po letnej pauze pokračuje klubová noc Rádio_FM Night

Články

Po letnej pauze pokračuje klubová noc Rádio_FM Night

11. 09. 2019 15:33

Rádio_FM pokračuje po letnej prestávke v úspešných klubových nociach. V piatok 13. septembra bude mať hip-hopovú príchuť. V KC Dunaj sa od 21:00 o DJ-sety postarajú ARTIST3, Hugo Hypetrain, DŽUNYA G a DJ VEC. Na parkete to navyše roztočí tanečná trojica RUDE BOYS.

„Po náročnej festivalovej sezóne sa Rádio_FM opäť presúva do klubov. Našu žánrovú pestrosť tentokrát dokážeme vďaka hip-hopovému špeciálu. A aby sme sa opäť niekam posunuli, na pódiu sa nebude iba hrať, ale tiež tancovať, a to pod taktovkou kolegu Otca Mirca známeho aj z nášho hip-hopového programu Bez pózy_FM," uviedla šéfdramaturgička Rádia_FM Janka Imrichová.

ARTIST3 je uznávaný tanečník, známy za hranicami Slovenska, milovník hudby a taktiež moderátor programu Bez pózy_FM. Ako DJ a ambasádor Universal Playground SOUND stihol hrať napríklad vo Frankfurte, Salzburgu, Prahe či v rôznych známych kluboch Slovenska. Minimalistický D'n'B a Juke s presahmi do alternatívneho hip-hopu a UK garage predvedie Hugo Hypetrain. Vo freestylových setoch kombinuje DŽUNYA G širokú škálu hudobných žánrov, najčastejšie sú to hip-hop, bass music, footwork, trap, jersey club či electronic. Rapper a hudobný producent DJ Vec patrí k jednej z najvýraznejších postáv slovenského hip-hopu. Ľudí si získal tým, že v jeho hudbe i v textoch dominuje s dávkou nadhľadu myšlienka a názor. Parket bude okrem návštevníkov klubovej noci patriť trojici slovenských tanečníkov - Romski, Spunkey a Otec Mirec, vystupujúcich pod menom RUDE BOYS.

Živé vysielanie
??:??

Televízia