Súťaž Rádia Regina Sme svoji vrcholí

Články

Súťaž Rádia Regina Sme svoji vrcholí

07. 11. 2019 14:43

Sme svoji, to je nielen jeden z veľkých hitov Petra Nagya, ale aj nová súťaž Rádia Regina. Zapojiť sa do nej môžu poslucháči z celého Slovenska. Stačí, ak nahrajú vlastnú spievanú alebo recitovanú verziu niektorej z piesní Petra Nagya v nárečí svojho regiónu a zvukovú alebo video nahrávku pošlú do 8. decembra na špeciálne vytvorenú facebookovú skupinu Sme svoji - súťaž Rádia Regina.

Rádia Regina Západ, Stred a Východ prinášajú denno-denne program pre regióny a o regiónoch. K ich vysielaniu neodmysliteľne patria pesničky Petra Nagya, ktoré spájajú rôzne generácie poslucháčov. „Naše Reginy sú regionálnymi rádiami a jednotlivé regióny Slovenska na prvé počutie odlišujú regionálne nárečia. Preto dávame poslucháčom príležitosť hravou formou „lokalizovať" známe hity Petra Nagya. Peter pre nás vytvoril prvú takúto nahrávku, keď vo svojom „rodnom" nárečí naspieval pieseň Sme svoji. Za myšlienkou a celou kreatívnou realizáciou súťaže stojí Sekcia marketingu RTVS," povedal šéf sekcie Richard Jajcay.

Nahrávky môžu mať maximálne minútu. Postupne sa budú objavovať na vytvorenej facebookovej skupine Sme svoji - súťaž Rádia Regina. Tie najlepšie zaznejú v Rádiu Regina a najoriginálnejšie videá aj v televíznom vysielaní. Zvíťazí tá nahrávka, ktorá získa najviac lajkov. Meno víťaza sa verejnosť dozvie po 16. decembri. Cenu mu odovzdá priamo Peter Nagy.


Nahrávky budú pribúdať naFacebook do skupiny Sme svoji - súťaž Rádia Regina

 

Živé vysielanie
??:??

Televízia