Advent na RTVS: Známi moderátori, obľúbení umelci a pomoc druhým

Advent na RTVS: Známi moderátori, obľúbení umelci a pomoc druhým

Štyri adventné nedele - štyri svetové strany - štyri miesta na Slovensku - štyri unikátne koncerty a ľudia ktorí pomáhajú ľuďom.

Unikátny projekt Rozhlasu a televízie Slovenska, ktorý spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom. Hlavným poslaním tohto televízneho projektu je ukázať v adventnom období zaujímavé miesta na Slovensku, inšpiratívnych ľudí a projekty, ktoré pomáhajú tým, ktorí to najviac potrebujú.

Knechtová a Šarišan už túto nedeľu na Dvojke

Okrem slovenských hudobných umelcov a umeleckých hudobných zoskupení vystúpia aj zaujímaví hostia, rešpektované osobnosti a zástupcovia neziskových organizácií. Súčasťou programu budú hudobné čísla, rozhovory s hosťami a dokrútky.

Koncerty budú vysielané naživo každú adventnú nedeľu večer na Dvojke a nasledujúci pracovný deň v repríze o 19.00 v Rádiu Regina.


Sledujte Slovensko Advent v našom archíve

Adventné koncerty majú na RTVS už niekoľkoročnú tradíciu. V slovenských mestách a na miestach, odkiaľ sme vysielali naživo, sa uˇu vystriedalo množstvo známych tvárí a umelcov. Pripomenúť si ich môžete v našom archíve.

Živé vysielanie ??:??

Televízia