Láskyplné Vianoce s RTVS: Tieto premiéry nezmeškajte

Láskyplné Vianoce s RTVS: Tieto premiéry nezmeškajte

Už ani vy sa neviete dočkať najkrajších sviatkov v roku? Vianoce sú za dverami a Rozhlas a televízia Slovenska si pre divákov pripravila bohatý program. Tešiť sa môžete na premiéru novej rozprávky Čarovný kamienok aj pokračovanie Márie Terézie.

Ústrednou témou Čarovného kamienka bude životné prostredie a príroda a zároveň aj jej ochrana. Hlavní hrdinovia zabojujú proti bezohľadnému ničeniu lesa, pretože lesná ríša aj s bytosťami, ktoré v nej žijú, je vo veľkom nebezpečenstve.

Čarovný kamienok v premiére na Štedrý deň večer

kam1.jpg

Nová rozprávka, ktorá bude mať premiéru na Štedrý deň v hlavnom vysielacom čase o 20:00 na Jednotke, sa nakrúcala v krásnej Kvačianskej doline. V Čarovnom kamienku si zahrala Anna Javorková, Ady Hajdu, Zuzana Bydžovská, Jakub Rybárik a ďalší.

kam2.jpg

Pripravte sa na nádhernú prírodu, krásne kostýmy, výbornú zápletku a samozrejme prvotriedne herecké výkony našich hercov. Komu by sa rozprávok málilo, hneď po Čarovnom kamienku odvysielame klasiku Pyšná princezná.

kam3.jpg

Miniséria o jednej z najznámejších panovníčok mala pred dvomi rokmi u divákov obrovský úspech. Veríme, že si ju vo vysielaní Jednotky nájdete aj počas blížiacich sa sviatkov. Mária Terézia sa na obrazovky dostane v piatok 27. a v sobotu 28. decembra.

V ďalších dvoch častiach, na ktorých RTVS spolupracovala aj s rakúskym a českým filmovým štábom, sa predstaví aj Peter Kočiš a Roman Poláčik. Tešiť sa však môžete aj na Zuzanu Mauréry, Táňu Pauhofovú či Alexandra Bártu.

Živé vysielanie ??:??

Televízia