V piatej epizóde Hniezda nás čaká zásadný moment

V piatej epizóde Hniezda nás čaká zásadný moment

Nový pôvodný seriál Hniezdo z produkcie RTVS mal uplynulú nedeľu prestávku. V plnej sile sa vráti na televízne obrazovky 16. februára.

Diváci sa môžu tešiť na piatu epizódu, ktorá prinesie hneď niekoľko dramatických momentov. Jedným z najzásadnejších bude rozhovor Kristíny Važanovej (Soňa Norisová) s manželom Michalom (Alexander Bárta).

Soňa Norisová v seriáli Hniezdo

Prvotnú informáciu o tom, že jeho žena porodila dieťa, o ktorom netušil, príliš nezvládol. Okrem problémov v manželskom živote musí vyriešiť aj niekoľko pracovných záležitostí...

Zdá sa, že problémy, ktorými prechádza jeho firma, sú ešte rozsiahlejšie a postupne sa vytráca dôvera medzi ním a jeho spoločníkom Petrom, ktorého stvárňuje Marián Mitaš.

Seriál Hniezdo odštartoval na obrazovkách RTVS v prvej polovici januára. Každá z epizód bola zatiaľ mimoriadne úspešná. Hniezdo rozpráva príbeh o troch pároch, ktoré spája túžba po idylickom živote. Najväčšou prioritou jedného z nich je dieťa, ktoré nemôžu mať. Zvládnu Kalmanovci (Katarína Šafaříková a Marek Geišberg) prvú noc s ich potenciálnym bábätkom? Adopcia je takpovediac na spadnutie...


Mohlo by vás zaujímať

Soňa Norisová: „Takú náročnú úlohu som nikdy predtým nehrala."

Toto je zatiaľ najdojímavejšia scéna celého seriálu. Pripomeňte si ju.

„Verím, že Hniezdo vzbudí citlivosť," povedala na margo seriálu Katarína Šafaříková.

Živé vysielanie ??:??

Televízia