Športová televízia
Športová televízia

Cestou necestou

Vhodné pre všetkých HD
Cestou necestou je gastronomický cestopis, v ktorom navštívime zaujímavých Slovákov dlhodobo žijúcich v zahraničí a ich očami si predstavíme nové i dobre známe lokality a s nimi spojené miestne tradície. Kľúčom k spoznávaniu rozdielnych kultúr bude miestna gastronómia vo všetkých formách od luxusných reštaurácii až po farmy. Rozdielne profesie a životný štýl našich sprievodcov vytvoria odlišné atmosféry i rytmus každej epizódy.
Ohnivá Lucia, ktorá ovláda šesť svetových jazykov, hýri energiou a ohromnými vedomosťami nás grandiózne prevedie po zázračnom Lisabone a jeho okolí. Bude to gastronomická - šialene dobrá zážitková jazda, nakoľko naša sprievodkyňa je stelesnením svetového labužníka a neprestáva sa napchávať už aj keď spí. Jej život je dobré jedlo a dobrí ľudia. Uvidíte miesta, kde pri návšteve Portugalska musíte stopercentne zájsť. Gastronomicky- fanatický Lisabon; ako sme ho nazvali; Vám vyrazí dych.
Cestou necestou je gastronomický cestopis, v ktorom navštívime zaujímavých Slovákov dlhodobo žijúcich v zahraničí a ich očami si predstavíme nové i dobre známe lokality a s nimi spojené miestne tradície. Kľúčom k spoznávaniu rozdielnych kultúr bude miestna gastronómia vo všetkých formách od luxusných reštaurácii až po farmy. Rozdielne profesie a životný štýl našich sprievodcov vytvoria odlišné atmosféry i rytmus každej epizódy. Www.facebook.com/cestounecestouRTVS