MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022

Cestou necestou

Vhodné pre všetkých HD
Gastronomický cestopis, v ktorom navštívime zaujímavých Slovákov dlhodobo žijúcich v zahraničí a ich očami si predstavíme nové i dobre známe lokality a s nimi spojené miestne tradície.
V Afrike je Namíbia určite tá bohatšia krajina, kde sa usadila aj učiteľka Martina. Pracuje tu na miestnej Univerzite a svoju prácu i miestnych priateľov miluje. Vďaka nim navštívime rodiny dvoch pôvodných kmeňov a uvaríme si ich tradičné jedlá. Všetko sa tu točí, čo sa jedla týka, okolo rôznych kaší. No, nepohrdneme ani prípravou červíkov. Mieste safari i príroda sú úžasné, avšak trpia korupciou na kontinente. Dotkneme sa dokonca aj gepardov a zažijeme aj miestny nočný klub.
Cestou necestou je gastronomický cestopis, v ktorom navštívime zaujímavých Slovákov dlhodobo žijúcich v zahraničí a ich očami si predstavíme nové i dobre známe lokality a s nimi spojené miestne tradície. Kľúčom k spoznávaniu rozdielnych kultúr bude miestna gastronómia vo všetkých formách od luxusných reštaurácii až po farmy. Rozdielne profesie a životný štýl našich sprievodcov vytvoria odlišné atmosféry i rytmus každej epizódy. Www.facebook.com/cestounecestouRTVS