Moja matka

Nevhodné do 15 rokov Skryté titulky Audio komentár
Príbeh matky, ktorá bojuje za šťastie svojej rodiny. Osud jednej ženy a jej rodiny od päťdesiatych až do konca osemdesiatych rokov 20. storočia.
Príbeh Nunzie, krásnej ženy, ktorá bola vychovaná v slobodnom duchu, takom odlišnom od jej okolia v malej dedinke na juhu Talianska. Na konci päťdesiatych rokov sa Nunzia vydá za svoju lásku Uccia, roľníka, ktorého však pri práci obmedzujú choré pľúca. Keď už majú spolu tri deti a začínajú rozmýšľať o ich budúcnosti, zo severu sa začínajú do dediny vracať prví emigranti. Majú moderné autá a farbisto opisujú rozdiely medzo dvoma svetmi. Aj Nunzia a Uccio teda urobia rozhodnutie, ktoré ich životy dramaticky zmení...Moja matka je príbeh jednej ženy a jej rodiny od päťdesiatych až do konca osemdesiatych rokov 20. storočia.
Príbeh Nunzie, krásnej ženy, ktorá bola vychovaná v slobodnom duchu, takom odlišnom od jej okolia v malej dedinke na juhu Talianska. Na konci päťdesiatych rokov sa Nunzia vydá za svoju lásku Uccia, roľníka, ktorého však pri práci obmedzujú choré pľúca. Keď už majú spolu tri deti a začínajú rozmýšľať o ich budúcnosti, zo severu sa začínajú do dediny vracať prví emigranti. Majú moderné autá a farbisto opisujú rozdiely medzo dvoma svetmi. Aj Nunzia a Uccio teda urobia rozhodnutie, ktoré ich životy dramaticky zmení...Moja matka je príbeh jednej ženy a jej rodiny od päťdesiatych až do konca osemdesiatych rokov 20. storočia. , Príbeh Nunzie, krásnej ženy, ktorá bola vychovaná v slobodnom duchu, takom odlišnom od jej okolia v malej dedinke na juhu Talianska. Na konci päťdesiatych rokov sa Nunzia vydá za svoju lásku Uccia, roľníka, ktorého však pri práci obmedzujú choré pľúca. Keď už majú spolu tri deti a začínajú rozmýšľať o ich budúcnosti, zo severu sa začínajú do dediny vracať prví emigranti. Majú moderné autá a farbisto opisujú rozdiely medzo dvoma svetmi. Aj Nunzia a Uccio teda urobia rozhodnutie, ktoré ich životy dramaticky zmení...Moja matka je príbeh jednej ženy a jej rodiny od päťdesiatych až do konca osemdesiatych rokov 20. storočia.