Od východu na východ

Dvojka | Streda 10.07.2019, Zo Sárospataku do Borše


Vhodné pre všetkých HD

V šiestej časti cyklu Od východu na východ nám herecká dvojica Dana Košická a Přemysl Boublík ukážu : Sárospatak , renesančný kaštieľ Borša , kaštieľ v Príbeníku, zrúcaniny hradov Csonkavár a Kameneckého hradu. Pozrieme si aj románske fresky Premonštránskeho kláštora v Lelesi a kostol v Svätušiach.

V šiestej časti cyklu Od východu na východ nám herecká dvojica Dana Košická a Přemysl Boublík ukážu : Sárospatak , renesančný kaštieľ Borša , kaštieľ v Príbeníku, zrúcaniny hradov Csonkavár / a Kameneckého hradu. Pozrieme si aj románske fresky Premonštránskeho kláštora v Lelesi a kostol v Svätušiach.

V siedmej časti cyklu Od východu na východ herecká dvojica Dana Košická a Miloslav Kráľ navštívia - Jazero Izru, Slánsky hrad a Byštianske kúpele. Nevynechajú ani svetoznámu vinárskú oblasť Tokaj a jej povestné tokajské pivnice. , V siedmej časti cyklu Od východu na východ herecká dvojica Dana Košická a Miloslav Kráľ navštívia - Jazero Izru, Slánsky hrad a Byštianske kúpele. Nevynechajú ani svetoznámu vinárskú oblasť Tokaj a jej povestné tokajské pivnice.

Nájdete nás na Facebooku