Práve vysielame Zobraziť celý program

20:32 - 22:51 dráma
Minority Report

Je rok 2054 a vina je trestaná skôr, ako dôjde k samotnému zločinu. Elitná jednotka Ministerstva spravodlivosti s pomocou jasnovidcov, ktorí dokážu určiť páchateľov, zabraňuje zločinom. Jej veliteľ John Anderton vôbec nepochybuje o svojej práci, až kým sa sám nestane hlavným podozrivým...

nasleduje

22:54 - 00:23 dráma
Vraždy v Martigues

Na pláži v Martigues nájdu mŕtve telo Pierra Saint-Florenta. Hoci je oblečený v potápačskom výstroji, pitva naznačuje, že nešlo o nehodu, ale o vraždu. Podozrivých je hneď niekoľko, no situáciu vyšetrovateľov komplikuje najmä to, že vraždy začínajú pribúdať.

Práve vysielame Zobraziť celý program

20:14 - 21:01 dokument

nasleduje

21:04 - 21:59 dokument
Aquarius, záchrana v smrtiacich vodách

Vydajte sa na cestu na palube lode so záchrancami utečencov, riskujúcich plavbu cez Stredozemné more. Toto more sa za posledné roky stalo cintorínom žien, mužov i detí, snažiacich sa doplaviť do Európy. V priebehu 15 rokov tu zahynulo okolo 40 tisíc ľudí. Nemecký spoluzakladateľ európskej občianskej organizácie SOS Mediterranee Klaus Vogel, kapitán lode Aquarius, tvrdí, že "ak je Európa nečinná, musíme konať my". Na jeho lodi sa zmestí okolo 300 pasažierov. Niekoľko týždňov sa na lodi plavili aj dvaja reportéri, ktorí nakrútili o týchto záchranároch dokument. 4.júla 2017 udelili organizácii SOS Mediterranee francúzsko-nemeckú novinársku cenu za jej humanitárnu činnosť a obranu základných ľudských hodnôt. Tento film získal viacero medzinárodných ocenení.