Práve vysielame Zobraziť celý program

23:39 - 00:30 dráma
Na krok od neba

V San Candide sa šíri panika, že sa v jazere vyskytuje akýsi netvor. Rybári lovia dotrhané a dohryzené ryby a vo vode zahliadli obrovskú príšeru. Po dôkladnom pátraní vyloví Pietro s Roccom z jazera krokodíla. Každému je jasné, že musel utiecť zo zoologickej záhrady alebo z cirkusu. V tom istom čase objavia v dome pri jazere zavraždeného legendárneho profesora z Univerzity veterinárneho lekárstva a nájdu pri ňom publikáciu o exotických zvieratách. Pietro má stále pocit, že tieto dve udalosti musia spolu súvisieť.

nasleduje

00:31 - 01:25 dráma
Na krok od neba

V blízkosti farmy, kde sa Marianna stará o včely, nájdu zavraždeného jej bývalého manžela. Podľa všetkého ho zastrelili zbraňou, ktorá patrí Pietrovmu zástupcovi Rocciovi. Pri vyšetrovaní sa zistí, že Roccia tajne udržiaval s Mariannou vzťah, čo sa nepáčilo jej bývalému. Roccia je podozrivý z vraždy a aj keď tomu nikto neverí, on sám sa k vražde priznáva. Pietro má podozrenie, že niekoho kryje, ale stále mu unikajú súvislosti...

Práve vysielame Zobraziť celý program

23:55 - 00:41 správy

nasleduje

00:42 - 01:31 dokument
Zdenka

sr. Zdenka Schelingová zomrela 31.júla 1955 na následky mučenia. Pápež Ján Pavol II. ju 14.septembra 2003 v Bratislave, na sviatok Povýšenia Svätého kríža, uprostred mnohých, ktorí trpeli pre vieru, vyhlásil za blahoslavenú.