Práve vysielame Zobraziť celý program

23:46 - 00:31 dráma
Nash Bridges

Neznámy lúpežný gang brutálne prepadne čínsku rodinu a zabije otca rodiny. Je to v poradí už siedmy prepad v krátkom čase. Polícia je bezradná, lebo doposiaľ sa lúpežné prepady považovali za vietnamský fenomén. Vietnamci však nikdy neprekročili etnické hranice komunity. Nash navštívi šéfa hazardných hier v čínskej štvrti Terrenca Wonga, ten však odmietne spolupracovať. Medzitým sa dvaja bratia, ktorí vedú organizované prepady pohádajú kvôli ukradnutým kreditným kartám. Mladší Jimmi jednu z nich použije a polícia je im okamžite na stope. Pri prestrelke Jimmiho polícia zastrelí a Kyle sa rozhodne ho pomstiť. V noci prepadne Nashov byt, ale ten sa spolu S Joeom, ktorý je uňho na návšteve, ubránia. Kyle uniká v aute, ale nešťastne havaruje a skončí v plameňoch.

nasleduje

00:31 - 02:11 dráma
Nebezpečná korisť

Franck Adrien si vo väzení odpykáva trest za bankovú lúpež. Ešte pred tým, ako ho zatkli, sa mu podarilo peniaze ukryť a informácie o tomto úkryte nezaujímajú iba políciu. Jeho spolubývajúci Jean-Louis Maurel je podozrivý zo zneužitia dieťaťa, trvá však na tom, že je nevinný a súd napokon jeho nevinu potvrdí. Pred prepustením na slobodu Franckovi sľúbi, že sa postará o jeho rodinu. Keď sa Franck dozvie, že súd v prípade Jeana-Louisa naletel sériovému násilníkovi a vrahovi, musí z väzenia utiecť, aby zabránil najhoršiemu. Začína sa zbesilá naháňačka.

Práve vysielame Zobraziť celý program

22:34 - 00:13 dráma
Buenos Aires 1977. Kronika jedného úteku.

Buenos Aires, 1977. Pravicová vojenská diktatúra. Usporiadaný občan Claudio Tamburrini je unesený vojenskou tajnou políciou do dnes už nechválne preslávenej vily Mansión Seré. Tam boli krutým a rafinovaným spôsobom mučení odporcovia režimu, i tí, ktorí boli za nich omylom považovaní. Únik, či vyslobodenie neprichádzali do úvahy. Primitívni i inteligentní väznitelia sa striedali vo vymýšľaní rôznych druhov psychického i fyzického utrpenia. Napriek tomu sa štyria väzni rozhodli ujsť... Film je takmer detailným popisom skutočných udalostí, ktoré tvorcom sprostredkovali ich ešte žijúci účastníci.

nasleduje

00:15 - 01:05 správy