Práve vysielame Zobraziť celý program

16:35 - 17:36 zábava
Nikto nie je dokonalý

Talk show Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča a ich hostí, ktorí vás presvedčia, že nie všetci sú dokonalí. Hostia : Ivana Kuxová a Milo Kráľ.

nasleduje

17:46 - 18:13 publicistika
Hurá do záhrady

Publicisticko-vzdelávací cyklus pre všetkých, ktorí sa vo svojom voľnom čase radi venujú záhrade. Ponúka nielen nové trendy a zaujímavé riešenia v záhrade okrasnej, ale aj rady a praktické riešenia v záhrade úžitkovej. V tomto dieli relácie Hurá do záhrady budeme realizovať zaujímavý záhon rodinného domu. Do záhonu zakomponujeme aj staré a nepotrebné veci, ktoré už nahlodal zub času a takto si nájdu svoje ďalšie praktické uplatnenie. Dozvieme sa viac o modernom "vintage" štýle a ukážeme Vám ako sa farbou na dreve vytvára patina. Samozrejme nebude chýbať Janka so svojou poradňou a náš tradičný kalendár záhradných prác, v ktorom vás upozorňujeme na aktuálne práce na záhrade.

Práve vysielame Zobraziť celý program

16:18 - 17:19
Východná zostrihy

Záznam 60. ročníka Folklórneho festivalu Východná 2014 - Handrová bábika, drevená šablička a píšťalka vŕbená - program prezentuje najúspešnejšie detské vokálne, inštrumentálne i tanečné produkcie posledného obdobia, ktoré vychádzajú z celoštátnej súťaže Likavka a Vidiečanova Habovka. Scenár a réžia : Lenka Adzimová Moderátorka : Zuzana Bobríková Účinkujú : Detský folklórny súbor BREZINKY, Paulína PILÁCIKOVÁ, Detský folklórny súbor VIGANČEK, Peter BELKO, Detský folklórny súbor KREMIENOK, Dievčenská spevácka skupina VESELIČKY, Folklórny súbor ČRIP, Detský folklórny súbor GORAL .

nasleduje

17:25 - 17:40 publicistika