MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022
Úvod Novinky Filmy a seriály
Veľká premiéra: Rodinný seriál Ranger prichádza na Jednotku
Veľká premiéra: Rodinný seriál Ranger prichádza na Jednotku

Veľká premiéra: Rodinný seriál Ranger prichádza na Jednotku

Už v utorok večer si môžete vychutnať nemeckú novinku z krásneho prostredia hôr.

Nemecký rodinný seriál Ranger odohrávajúci sa v nádhernom horskom prostredí prináša nielen krásne výhľady, ale aj dramatické situácie.

Ranger Jonas Waldek počas svojho päťročného pôsobenia v kanadských lesoch získal množstvo skúseností s divou zverou a prírodou. Tie teraz môže využiť vo svojom rodnom meste v Saskom Švajčiarsku, kam sa po rokoch vrátil.

Neustále boje o ochranu prírody

Skúsený ranger Jonas začne pracovať v nemeckom národnom parku, kde uprostred nádhernej divokej prírody a bohatých lesov spoločne s novými kolegami robí všetko pre to, aby táto príroda zostala nedotknutá.

Hoci by sa práca v objatí krásnych hôr mohla zdať takmer harmonická, Jonas a jeho kolegovia musia denne čeliť mnohým prekážkam, ktoré prekonávajú len vďaka nesmiernej láske k prírode.

Ranger, premiéra na Jednotke.jpg

Saské Švajčiarsko láka nielen turistov, ale aj podnikateľov, ktorí majú s lesmi vlastné plány.

Práve neustále konflikty medzi záujmami podnikateľov a ochrancov prírody či miestnymi obyvateľmi sú jedným z ústredných motívov nového seriálu.

Všetko sa skomplikuje, keď Jonas v prírode stretne divokého vlka. Ranger je nadšený, no miestni obyvatelia, ktorí majú strach o dobytok a deti, jeho radosť nezdieľajú.

Vlk prekáža aj podnikateľovi menom Nollau, ktorí chce na tomto území vykonať skúšobné vrty, vďaka ktorým by mohol objaviť ložisko lítia. Nollau začne Jonasa vydierať a ranger sa bude musieť rozhodnúť, či bude chrániť vlka, alebo vlastnú rodinu.

Do jeho rozhodovania náhle vstúpi sebavedomá biologička Emilia, ktorá sa venuje skúmaniu vlkov. Jonas nechce stratiť jej sympatie, a preto jeho rozhodovanie nebude jednoduché...

Nenechajte si ujsť premiéru nemeckého rodinného seriálu Ranger.

Už v utorok o 20:30 hod. si na Jednotke budete môcť vychutnať prvú časť s názvom Vlčie stopy.

FOTO: Facebook / Endlich Freitag im Ersten a Sebnitz

Živé vysielanie ??:??

Televízia