MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022
Úvod Novinky Tipy z programu
Nová séria šou Čo ja viem už čoskoro: Hľadáme súťažiacich
Nová séria šou Čo ja viem už čoskoro: Hľadáme súťažiacich

Nová séria šou Čo ja viem už čoskoro: Hľadáme súťažiacich

Prihláste sa do novej série obľúbenej zábavno-súťažnej šou.

Zábavno-súťažná šou Čo ja viem sa už čoskoro vráti na televízne obrazovky. A vy sa môžete stať jej súčasťou. Hľadáme inteligentných, odvážnych, ale aj komunikatívnych vysokoškolských študentov, ktorí sa neboja preukázať svoje vedomosti a súťažiť o hodnotné ceny pred televíznymi kamerami. Prihlasovanie do novej série je spustené. Stačí vyplniť kontaktný formulár.

Čo ja viem je televízna šou, ktorá spája zábavu a fakty. Súťažiaci hľadajú správne odpovede na otázky týkajúce sa všeobecného rozhľadu. Nechýba história, jazyky, šport, ale ani veda, hudba či film. Súčasťou novej série budú nielen študenti, ale aj známe osobnosti, ktorých vedomosti si takisto overíme. Naberiete odvahu a prihlásite sa?

Šou sa počas predchádzajúcich sérií tešila výbornej sledovanosti. Piatkové večery v spoločnosti Marcela Merčiaka, študentov a známych tvárí si od začiatku vysielania relácie našli stálu divácku základňu. Viac o Čo ja viem sa dozviete aj na oficiálnej facebookovej stránke relácie.

co2.jpg

Na jar minulého roka súťažila aj speváčka Zuzana Smatanová, herec František Kovár a spevák Peter Cmorik, zdroj: RTVSŽivé vysielanie ??:??

Televízia